پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
سرپرست فرمانداری هامون:
خروج از بن بست با ایجاد میدان در سه راهی جزینک/ تابلوی شهید میرحسینی در محل مناسب جایگذاری می شود
 
سرپرست فرمانداری هامون گفت: با ایجاد میدان در سه راهی جزینک در حقیقت شهر محمد آباد از بن بست خارج می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ علیرضا کیخا در جلسه‌ای که به منظور بررسی احداث میدان در سه راهی جزینک و جانمایی تابلوی سردار شهید میرحسینی برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به حادثه آفرین بودن محور، در محدوده سه راهی جزینک طرح احداث میدان در این محدوده در دستور کار قرار گرفته است و پیگیری‌هایی هم از سوی مسئولین و متولیان امر در این رابطه انجام شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان هامون ادامه داد: اکنون با توجه به رایزنی‌ها و پیگیری‌هایی که از مسئولین امر از جمله اداره کل راه و شهرسازی صورت گرفته توانسته ایم نظر مساعد را برای اجرای میدان در این بخش از مسیر دریافت کنیم.

وی تصریح کرد: اجرای میدان در این بخش علاوه بر اینکه باعث افزایش ضریب ایمنی راه و کاهش تصادفات میشود، شهر محمدآباد را از بن بست خارج می کند و موجب رونق کسب و کار مردم می شود.

کیخا بیان کرد: یکی از مشکلاتی که در اجرای طرح وجود دارد تملک زمینهایی است که در محدوده اجرای طرح واقع شده که خوشبختانه پیرو جلسات قبلی که با اعضای شورای شهر محمدآباد مبنی بر همگام ساختن مردم برای اجرای سیاست‌های دولت داشتیم اولین گام برداشته شد و شورای شهر محمدآباد توانست نظر مساعد مردم را جلب کند.

وی بیان کرد: تملک زمینها برای احداث میدان پیگیری می شود تا در چارچوب قانون کارشناسی و ارزیابی لازم صورت گیرد و بهای زمین به مالکین پرداخت شود.

کیخا در بخش دیگری از سخنان خود به تابلوی سردار شهید میرحسینی اشاره و تاکید کرد: پس از اطلاع، موضوع را پیگیری و با مسئولین مربوطه گفتگوهایی انجام شد.

سرپرست فرمانداری هامون تاکید کرد: با اجرای میدان بهتر است تابلوی شهید که یک افتخار ملی است در محل مناسبتری جانمایی شود که در این رابطه نظر خانواده شهید دریافت شده که خوشبختانه بر تصمیمی که از سوی این جمع اتخاذ شود اتفاق نظر دارند.

کیخا در پایان خاطرنشان کرد: مهمترین برنامه‌ حاضر، تهیه بانک اطلاعاتی جامعی از پتانسیل‌های شهرستان است تا بتوان قابلیت‌های جوانان، روستائیان و سایر افراد را در مسیر توسعه شهرستان به کار گرفت.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۷۱


ارسال