پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
در بازدید شهردار زابل از مدارس مطرح شد؛
همیاران سبز دانش آموزی در ایجاد و حفظ فضای سبز مدارس و محل زندگی نقش آفرینی کنند
 
شهردار زابل گفت: دانش آموزان با حضور در گروه همیاران سبز دانش آموزی در ایجاد و حفظ فضای سبز مدارس و محل زندگی نقش آفرینی کنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ حمید رضا نوری در بازدید از مدارس دخترانه نمونه نرجس و پسرانه شهید ضابطی به همراه مدیر آموزش و پرورش زابل عنوان کرد: این بازدید با هدف تشویق دانش آموزان برای مشارکت در ایجاد و حفظ فضای سبز مدارس و محل زندگی آن ها انجام شده است.

وی افزود: دانش آموزان به منظور ایجاد فضایی شاد و سرشار از انرژی با شهرداری در حفظ و نگهداری فضای سبز مدارس و محل زندگی خود همکاری کنند.

نوری تاکید کرد: دانش آموزان به عنوان سرمایه های مملکت و آینده سازان ایران اسلامی می باشند بنابراین می توانند نقش موثری در بهبود شرایط و ارتقا سطح شهر داشته باشند.

وی ابراز کرد: دانش آموزان به عنوان همیاران سبز دانش آموزی در ایجاد، ترویج، حفظ و نگهداری فضای سبز مدارس و محل زندگی خود با همیاران فضای سبز شهرداری همکاری کنند که دراین رابطه همیاران فضای سبز شهرداری نحوه همکاری را به دانش آموزان آموزش می دهند.

نوری اضافه کرد: هر کدام از مدارس که همیاران سبز دانش آموزی آن فعالیت بیشتری کند از طرف شورای شهر و شهرداری به اردوهای تفریحی اعزام و همچنین از طریق رسانه ها تشویق و جوایزی به آنان اهدا می شود.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۷۲


ارسال