پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
به مناسبت هفته تربیت بدنی؛
سومین دوره مسابقات ووشو شهرستان هامون برگزار شد
 
رئیس هیئت ووشو شهرستان هامون گفت: سومین دوره مسابقات ووشو شهرستان هامون با عنوان یادواره شهید پاسدار علی مطهری نژاد برگزار شد.
به گزارش عصرهامون عباس شیبک خالقداد در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مسابقات ووشو شهرستان هامون با حضور ۴۰ ووشوکار در شهر محمدآباد در محل سالن اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت ها در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، تصریح کرد: ووشوکاران شهرستان هامون با حضور بر سر مزار شهدا بار دیگر تجدید بیعت با شهدای والا مقام کردند.

شیبک خالقداد تاکید کرد: پس از پایان این دوره از رقابت ها؛ تیم اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون با مربیگری عباس شیبک خالقداد، هیئت ووشو شهرستان هامون با سرپرستی مرتضی ریگی و باشگاه محمد رسول الله شهر علی اکبر( ع) با سرپرستی اصغر الهی نژاد مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی بیان کرد: در رده نونهالان در وزن ۲۷ کیلوگرم یزدان شیبک، محمد صالح بولاغ، محمد حسام بولاغی و امیرمحمدشیبک و در رده ۳۰ کیلوگرم هم علی اصغر دولتمند، رضا صیاد، امیررضا باراجی و حسن اربابی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت ووشو شهرستان هامون ادامه داد: در رده نوجوان در وزن ۳۳ کیلوگرم محمدمهدی میرشکار، ابوالفضل صیاد، امیر حسین خاوند کار و عقیل گلوی، در وزن ۳۹ کیلوگرم نیز ابوالفضل مالکی، طاها میرشکاری، علی باراجی و محمد صالح ریگی؛ در وزن ۴۲ کیلوگرم نیز احمد ستوده، مصطفی نجاری، آرمین سالاری و حسن صیاد و در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز محمدمهدی صیادی و امیرحسین شهرکی پور مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی اظهار کرد: در رده جوانان در وزن ۴۸ کیلوگرم؛ امیرحسین صیادی، حسین صیادی، اسماعیل شیبک، سعید میر؛ در وزن ۵۲ کیلوگرم محمد متین سرحدی، ارسلان اصغری، محمدرضا بولاغ، سیدمهدی طباطبایی؛ در وزن ۵۶ کیلوگرم مرتضی ریگی، ابوالفضل سرگزی و افشین براهویی و در وزن ۶۰ کیلوگرم اصغرالهی نژاد حائز رتبه های برتر شدند.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در وزن ۶۵ کیلوگرم در رده بزرگسالان نیز رضا شهرکی فر، ابراهیم دروانه، امیرمحمدمیر و ادریس شه بخش مقام های برتر را کسب کردند.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۷۳


ارسال