دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
در دیدار امام جمعه زابل با اعضای شورا و شهردار زابل مطرح شد:
آغاز بهبود فضای سبز سیستان در سطح مدارس زابل/ 10 هزار اصله گونه نهال توزیع شد
 
امام جمعه شهرستان زابل گفت: حمایت و نقد توامان انجام و مطالبه گری همچنان ادامه دارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار با بیان اینکه همه برای خدمت آمده ایم، اظهار داشت: در منطقه سیستان کارهای بزرگی انجام شده اما بیشتر کارها ناتمام مانده است بنابراین این مشکلات با مجموعه ای از محرومیت ها و مشکلات جوی و جغرافیایی همراه می باشد.

امام جمعه زابل عنوان کرد: امیدواریم با کاری که در این بازه زمانی انجام می شود تحول عظیمی در منطقه ایجاد شود.

وی اعضای جدید شورا شهر زابل را چهره های مردمی معرفی و تاکید کرد: با توجه به برنامه های ارائه شده از سوی اعضا شورا نسبت به آینده زابل و تحول عظیم برای مردم غریب و مظلوم زابل امیدوار شدیم.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا با اشاره به حمایت از شورا و شهردار شهرستان زابل، بیان کرد: شما را هم حمایت و هم نقد می کنیم و این مطالبه گری را مانند گذشته ادامه خواهیم داد.

رئیس شورا شهر زابل در این دیدار فلسفه وجودی شورا را مردم دانست و افزود: تمامی اعضای شورای اسلامی شهرستان زابل اعم از خواهر و برادر برای خدمت به مردم و آبادانی شهر در کنار هم قرار دارند و آغاز به کار کرده اند.

مهدی سرگلزائی از حمایت های امام جمعه از شورای شهر تشکر کرد و ادامه داد: امام جمعه زابل همواره در کنار شورای شهر بوده بنابراین تمامی خطبه ها و سخنان مطالبه گرانه در خصوص شورا و شهرداری زابل کمک بسیار بزرگی بوده است.

در این دیدار شهردار زابل گزارش مختصری از فعالیت های شهرداری زابل بیان کرد و گفت: در وهله اول مشکلات شهر شناسایی و اولویت بندی شده به طوری ‌که در حال حاضر ۸۰ درصد این امر پیشرفت داشته است.

حمید نوری اظهار داشت: رویکرد جدید شورای پنجم شهر زابل خدمت، تغییر و تحول در سطح شهر است بنابراین از امروز استارت بهبود فضای سبز از مدارس سطح شهر با همکاری اداره آموزش و پرورش و سازمان های مردم نهاد با توزیع و کاشت ۱۰ هزار اصله گونه نهال سازگار یافته با محیط و شرایط جوی شهرستان و منطقه زده شده است.

وی در خصوص پارک بانوان تصریح کرد: همکاری بسیار خوبی با سازمان های مردم نهاد جهت خرید و احداث این پارک انجام شده و در حداقل زمان ممکن این پارک در محیطی محصور شده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۷۵


ارسال