سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
مسئول کمیته ورزش و جوانان کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان:
تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار در اجتماع بزرگ ۲ هزار و ۱۸ نفری
 
مسئول کمیته ورزش و جوانان کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از اجتماع بزرگ و تجلیل خانواده شهدا در اجلاسیه کنگره خبر داد.
به گزارش عصر هامون؛ حسین ثوری در گفت و گو با خبرنگار فائزون در تشریح عمده اقدامات کمیته ورزش و جوانان کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جودوی کشور که از مقدمات کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان است از امروز به همت اداره کل ورزش و جوانان، استانداری، صدا و سیما و سپاه سلمان استان آغاز می شود.
وی افزود: طی جلساتی که تا کنون با سپاه سلمان گرفته شده و جلسه ای که با استاندار انجام خواهد شد تصمیمات لازم برای برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر برنامه ها به عنوان میزان در دستور کار قرار خواهیم داد.
ثوری دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، جشنواره های ورزشی، همایش معتمدین، همایش قشرهای مختلف سپاه، مسابقات مختلف ورزشی در رشته های ورزش باستانی، ورزش زور خانه ای، بوکس و وشوو که میزبان استانهای مجاور خواهیم بود را بخشی از برنامه های کنگره ملی شهدا دانست.
وی در پایان اجتماع بزرگ ۲ هزار و ۱۸ نفری خانواده شهدا و تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار را برنامه ی محوری کنگره خواند و تاکید کرد: در تلاش هستیم تا این کنگره به نحو شایسته و به شکلی که برای مردم ملموس باشد برگزار شود.
انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۴۳


ارسال