چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
سردار فضلی:
برای مبارزه با جنگ نرم باید مانند شهدا مجاهدت کرد
 
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروزه باید با بصیرت کافی همانند شهدا برای مقابله با جنگ نرم مجاهدت کنیم.
به گزارش عصرهامون، سردار علی فضلی شب گذشته در چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه زابل اظهار داشت: امروز وحدت و برادری ما توسط دشمنان نشانه گرفته شده است پس باید مراقب توطئه های شوم آن ها باشیم.
وی با اشاره به اینکه دشمنان امروز به‌ دنبال ایجاد اختلاف هستند، افزود: نباید اجازه دهیم که این وحدت خدشه‌دار شود و جوانان باید در این زمینه آگاه باشند و همواره در راه ولایت گام بردارند.
وی با اشاره به اینکه باید مراقب تهاجم فرهنگی بود، ادامه داد: جبهه ما جبهه فرهنگی است و دشمن امروز با به‌ کارگیری ابزار جنگ نرم همچون اینترنت و شبکه‌های مجازی و نفوذ افراد به‌ظاهر فرهنگی در دستگاه‌ها به دنبال نفوذ است.
 جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنگ نرمی که امروز دشمنان به وجود آورده اند جایگزین جنگ دیروز است و به وجود آورندگان آن هم همان کسانی هستند که جنگ ۸ ساله را بر ما تحمیل کردند.
وی تصریح کرد: دشمن برای ضربه زدن به مسلمان با ترفندهای مختلف وارد صحنه می‌شود و برخی مواقع هم به ظاهر همگام با ما حرکت می‌کند، که ما باید مراقب این حیله‌ها باشیم.
وی با اشاره به اینکه رزمندگان ما در سایه قرآن، عترت و ولایت اهل بیت(ع) توانستند در ۸ سال جنگ تحمیلی در مقابل دشمن ایستادگی کنند، خاطر نشان کرد: امروز نیز شرایط مشابه همان زمان است .

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۴۴


ارسال