چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴
دعوت علما و روحانیون اهل سنت برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان؛
13 آبان نمادی از ایستادگی و مقاومت ملت ایران است/دست از مبارزه با استکبار نخواهیم کشید
 
علما و روحانیون اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم در این راهپیمایی حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام و با شعارهای کوبنده خود مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی به ویژه ترامپ خواهند زد.
به گزارش عصرهامون، راهپیمایی ضد استکباری سیزدهم آبان، نمایشی از وحدت و همدلی همه اقوام ایران اسلامی بوده و وظیفه ای شرعی هر مسلمانی است که برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان و اعلام نفرت از شیطان بزرگ، در راهپیمایی 13 آبان شرکت کند.
در همین راستا علما و روحانیون اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم در این راهپیمایی حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام می کنند و با شعارهای کوبنده خود مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی به ویژه ترامپ خواهند زد.
 
حضور گسترده مردم جواب یاوه گویی ترامپ را خواهد داد
مولوی نذیر احمد سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون ضمن دعوت از مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان نماد استکبار ستیزی که مردم در این روز به صورت خود جوش در راهپیمایی شرکت کرده تا با شعارهای کوبنده خود جواب یاوه گویی دشمنان را بدهند.
وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم جواب یاوه گویی ترامپ را خواهد داد، افزود: ترامپ با اقدامات جنون آمیز خود مردم را بیشتر تحریک کرد تا با علاقه و نشاط بیشتری در راهپیمایی شرکت کنند و با وحدت و همدلی خود و با گفتن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر انگلیس" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی فریاد زنند تا دشمنان مایوس تر شوند.
 
سپاه پاسداران موثرترین ارکان و ستون فقرات نظام است
مولوی سلامی سپاه پاسداران را موثرترین ارکان و ستون فقرات نظام دانست و گفت: مردم در این راهپیمایی حمایت قاطع خود را از سپاه اعلام می کنند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا غیرقابل اعتماد است، ادامه داد:مذاکره با کسی که عقل او از خرد و منطق خالی است سودی ندارد لذا مذاکره با آمریکا اشتباه است.
 
در راهپیمایی 13 آبان حمایت خود از سپاه پاسداران را اعلام می کنیم
مولوی محمد جعفر محبی مدرس حوزه علمیه زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: وظیفه هر فرد ایرانی حضور در راهپیمایی 13 آیان است زیرا این حضور جواب دندان شکنی به یاوه گویی دشمنان می دهد.
وی با بیان اینکه 13 آبان نماد استکبارستیزی است، گفت: در چنین روزی ملت ایران از هر قومی شیعه و سنی حمایت یکپارچه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می کنند و با شعارهای کوبنده خود مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی به ویژه ترامپ خواهند زد.
 
راهپیمایی 13 آبان پاسخی محکم به یاوه گویی های اخیر ترامپ است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:حضور مردم در راهپیمایی استکبار ستیزی ۱۳ ابان با توجه با یاوه گویی های اخیر ترامپ علیه ملت ما، اهمیتی دوچندان می یابد و این حضور پاسخی دندان شکن به دشمن همیشگی ملت ایران است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز اظهار کرد:آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمن درجه یک ایران بوده است و آمریکا و اسراییل از هر فرصتی برای دشمنی با کشور ما استفاده کردند.
وی با اشاره به اظهارات سخیف ترامپ علیه ملت ایران، افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ ابان با توجه با یاوه گویی های اخیر ترامپ علیه ملت ما، اهمیتی دوچندان می یابد چراکه این حضور پاسخی دندان شکن به دشمن همیشگی ملت ایران است.
وی با بیان اینکه شعار مرگ بر امریکا شعار همیشگی ملت ایران است، خاطرنشان کرد: کشور ما همواره با قدرت در برابر زور گویی های استکبارجهانی قد علم کرده است و پس از این نیز با افزایش قدرت دفاعی و موشکی به پیشرفت های خود ادامه خواهد داد و شعار مرگ برآمریکا شعار همیشگی ملت ا باقی خواهد ماند.
مولوی ریگیان پور با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی پیش رو، اذعان کرد:مردم ایران امسال نیز با شرکت گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان بیعتی مجدد با ارمان های انقلاب خواهند داشت و به جهانیان ثابت می کنند که همواره پیرو ولایت فقیه هستند و دست از حمایت انقلاب و نهادهای انقلابی مانند سپاه بر نمی دارند.
وی با بیان اینکه 13 آبان نماد استکبارستیزی ملت ایران است، تاکید کرد: اتحاد و انسجام بی نظیری بین آحاد ملت ایران به رهبری مقام معظم رهبری حکمفرماست و در سایه این اتحاد با شرکت در راهپیمایی ضد امریکایی ۱۳ ابان این وحدت و یکدلی را به نمایش خواهیم گذاشت.
 
اعلام انزجار از سردمداران کفر در راهپیمایی 13 آبان
 مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق در گفت وگو با شستون افزود: 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام و هم روز دانش آموز است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی  به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.
وی از مردم دعوت کرد تا به نمایش گذاشتن اتحاد و انسجام خود و با حضور چشمگیر در صحنه بار دیگر وفاداری خود را به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انزجار از سردمداران کفر و استکبار جهانی اعلام کنند.
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق ادامه داد: اگر امروز در جهان اسلام بحران های دلخراشی اتفاق افتاده، نتیجه دخالت ها و سلطه بیگانگان به خصوص استکبار جهانی است.
 مولوی رئیسی  با اشاره به اینکه باید ماهیت استکبار جهانی را به  همگان نشان دهیم، گفت:  استکبار گرگ درنده ای در پوستین میش است که از هر فرصتی برای خدشه وارد کردن به پیکره اسلام می باشد.
وی با اشاره به سخنان تهدید آمیز و جنون آمیز اخیر ترامپ علیه ایران اسلامی، خاطر نشان کرد: حضوذ اتحاد آمیز مردم مرزدار شهرستان سراوان و بخش های تابع پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی خواهد بود.
 
۱۳ آبان‌ مظهر وحدت و ترس دشمنان است
مولوی دوست محمد درواخ در گفت و گو با ندای هیرمند بیان داشت: ۱۳ آبان یکی دیگر از روزهای یوم الله است که می توان به آمریکا نشان داد تا چه حد از سیاست های آنها بیزار هستیم.
وی افزود : حضور پر رنگ اقشار مختلف جامعه در این روز نشان خواهد داد که ؛ قدرت اصلی مردم ایران وحدت کلمه است، وحدت مهمترین عامل در به وجود آمدن ترس در دل دشمنان خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت شهرک کهک زهک خاطرنشان کرد: در این روز باشکوه  نه تنها سیاست های کثیف آمریکا را با شعار های کوبنده زیر سوال خواهیم برد بلکه با استکبار جهانی نیز اعلام ‌مبارزه خواهیم کرد.
وی ادامه داد: مبارزه با استکبار جهانی لازمه جامعه اسلامی است؛ زیرا استکبار جهانی امروز به بهانه حقوق بشر دست به جنایات غیر انسانی زده است که اکثر قربانیان مسلمانان هستند.
مولوی درواخ همچنین تصریح کرد: ۱۳ آبان روزیست که شیعه و سنی در کنار یکدیگر با مشت های گره کرده هرچه فریاد دارند بر سر اسرائیل و آمریکا خواهند کشید.
 
  شیعه و سنی در روز13 آبان فریاد مرگ بر استکبار سر خواهند داد
مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس با اشاره به فرارسیدن روز 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار، گفت: دولت آمریکا و سیاست های استکباری آن به نماد ناامنی در دنیا تبدیل شده است.
وی با تاکید بر اینکه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار است، تصریح کرد: ملت مسلمان ایران ثابت کرده اند که هیچگاه در مقابل قدرت های استکباری و استعماری سر خم نخواهند کرد.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با اشاره به اینکه آمریکا و کشورهای غربی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی درصدد ضربه زدن به مردم و کشور ما بوده اند، اظهار کرد: آنها در تازه ترین اقدام خود، تحریم های جدیدی بر علیه کشورمان وضع کرده اند.
وی با بیان اینکه آمریکا پایبند به هیچ بند و قطعنامه ای نیست، عنوان کرد: دولتمردان این کشور به برجام که یک توافقنامه بین المللی است، پایبند نیستند و برخلاف این توافقنامه کشورمان را هر روز تحریم می کنند.
مقدسیان با بیان اینکه قطعا امسال مردم و مسئولان در راهپیمایی 13 آبان حضوری گسترده و باشکوه خواهند داشت، افزود: بدون تردید حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: مردم مسلمان ایران اعم از شیعه و اهل سنت در این روز مثل 38 سال گذشته فریاد مرگ بر استکبار و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.
 
يوم الله 13 آبان بهترين فرصت جهت پاسخ به ياوه گويي هاي ترامپ است
مولوي محمدعلي شهنوازي امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: يوم الله 13 آبان روز تجلي قدرت الهي است و در اين روز گلوله دژخيمان شاه سينه جوانان ايراني را شكافته بود و دشمن فكر مي كرد ما مغلوب شده ايم ولي لحظه اي كه لانه جاسوسي استكبار را تسخير كرديم آن ها متوجه قدرت ايمان مردم شدند.
وي با بيان اينكه یکی از بهره‌های روز 13 آبان این است که ما قدر نعمت الهی یعنی پشتیبانی مردم از نظام را بدانیم و شکرگذار آن باشیم، تصريح كرد: يوم الله 13 آبان يادآور تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ به دست دانشجویان خط امام است.
مولوي شهنوازي خاطرنشان كرد: افرادي كه اندك آشنايي با امام راحل و انقلاب در بهمن ۵۷ دارند به وضوح این ویژگی مشترک ميان امام و انقلاب را درک خواهند کرد که همانا روحیه استکبارستیزی و مقابله با ظلم و کمک به مظلوم است.
وي گفت: روز 13 آبان تنها متعلق به دانش آموزان و دانشجویان نیست بلکه روز مبارزه با استکبار جهانی است که با حضور گسترده مردم این روز فریاد زده می‌شود و مشت محكمي بر دهان آمريكاي جنايتكار بزنند.
وي اذعان كرد:  شهيد فهميده با سرمشق قرار دادن فرهنگ ايثارگري و فداكاري براي دفاع از خاك و ناموس جان خود را نثار كرد كه اين نوجوان براي نسل جديد جامعه بايد الگو باشد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش با دعوت از همه مردم براي حضور دشمن شكن در راهپيمايي 13 آبان، اظهار كرد: همه بايد  با همه قدرت و قوا در اين راهپيمايي شركت كنند و به استكبار جهاني ثابت كنند كه ملت غيور و با بصيرت ايران اسلامي هرگز به آمريكا اعتماد نمي كنند و تا خون در رگ دارند براي مبارزه با اين دشمن گرگ صفت مبارزه مي كنند.
 
آمریکا مجسمه استکبار و نماد استبداد و زورگویی است
مولوي عبدالستار حسين زهي امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با بيان اينكه در روز 13 آبان بايد پاسخ محكم و دندان شكني به ياوه گويي هاي ترامپ بدهيم، اظهار كرد: بهترین راه ایستادگی در مقابل سخنان پوچ، تحریم ها و بداندیشی آمریکا سرلوحه قرار دادن سخنان  مقام معظم رهبری است.
وي با اشاره به شهيد فهميده، بيان كرد: بزرگی  کار شهید فهمیده به حدی بالا است که این شهید بزرگوار با روحیه‌ ی بالای خود کاری کرد که به‌اندازه یک مرد عاقل و بالغ بود و شهید فهمیده همه راه را در معرفت  یک‌ شبه طی کرد.
مولوي حسين زهي بیان کرد: وابستگی های حرکت بزرگ شهید فهمیده‌، در بزرگی  شهدای مدافع حرم و شهید حججی‌ها در جبهه مقاومت و دفاع از اسلام و نظام جمهوری  و آرمان‌های امام خمینی(ره)، شهدا و پیروی از مقاصد مقام معظم رهبری خود را نشان داد.
وي خاطرنشان كرد: روز 13 آبان به خاطر سه رویداد که در آن اتفاق افتاده به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.
امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش با دعوت از عموم مردم براي حضور دشمن شكن در راهپيمايي 13 آبان، اذعان كرد:  راهپیمایی 13 آبان فقط به دانش آموزان و دانشجویان مختص نمیشود بلکه همه مردم با هر نوع سلیقه ای باید نسبت به سال های گذشته خیلی پرشورتر و متحدتر وباصلابت تردر آن مشارکت کنند.
وي اظهار كرد: اگر به تاریخ انقلاب اسلامی کشورمان  در سال های قبل از انقلاب تا به امروز دقیق نگاه کنیم همه جا شاهد دشمنی ها و جنایات آمریکا علیه انقلاب اسلامی و مردم ایران هستیم.
 
سیزدهم آبان روز سقوط هیبت استکباری آمریکاست
مولوی یحیی ریگی امام جمعه اهل سنت مسجد عشره مبشره شهرستان خاش  در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: هدف یوم‌‌الله 13 آبان و اجتماع هر ساله دانش‌آموزان و دانشجویان، حفظ و تقویت روحیه خودباوری در ملت همیشه در صحنه ایران است که باید این راه توسط دانشجویان و دانش‌آموزان حفظ شود.
وي بيان كرد: روحیه انقلابی باید همواره در میان مردم و دانش آموزان کشورمان  زنده بماند که وظیفه  مهم محسوب می شود و نباید نسبت به آن بی توجه بود.
مولوي ريگي با دعوت از همه مردم شهرستان خاش جهت حضور دشمن شكن و گسترده در راهپيمايي 13 آبان، تصريح كرد: ملت غیرتمند و همیشه درصحنه ایران اسلامی باحضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 13 آبان، پاسخ محکم و قاطعی به وحشی گری های آمریکا می دهند.
وي با اشاره به فداكاري شهيد فهميده، خاطرنشان كرد: شهید حسین فهمیده کاری کرد که برای دشمنان درس عبرت باشد و این شهید کاری کرد که برای دوست  نمونه و تشویق  باشد.
امام جمعه اهل سنت مسجد عشره مبشره شهرستان خاش  اذعان كرد: در عصركنوني مملت ولايتمدار ياران اسلامي با استكبار ستيزي بي نظير خود همواره با هوشياري در برابر توطئه ها و نيرنگ هاي شوم آمريكا و ايادي آنان ايستادگي كرده و اجازه نخواهند داد تا آمريكاي جنايتكار دسيسه هاي خود را در ايران پياده و برنامه ريزي كند.
وي اظهار كرد: استكبار جهاني و ايادي آنان همواره در دنيا به دنبال محو و تخريب تفكر اسلام و بيداري اسلام بوده اند و آنها مي خواهند دين ناب محمدي را وارونه جلوه دهند و ديني خشن به جهان معرفي كنند كه هميشه در اين راه با شكست روبرو مي شوند و به اهداف ننگين خود نمي رسند.
 
وحدت امت مایه دلسردی استکبار جهانی است
مولوی عنایت الله رسول زاده در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، اظهار داشت: 13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و هریک از این اتفاقات تاریخی زمینه یوم الله 13 آبان را در کشور فراهم کرد.
وی سیزده آبان را روز اعلام پایداری ملت سلحشور و سرافراز ایران اسلامی در برابر شیطان بزرگ دانست و گفت: این روز نماد مبارزه همیشگی ما با استکبار و شناسنامه و هویت ملت ایران است.
امام جمعه اهل سنت سرباز ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در راه پیمایی 13 آبان، بیان کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی باید با حضور پرشور خود در راهپیمایی ضد استکباری 13آبان بر مواضع اصولی خود مهر تاییدی زده و بار دیگر با آرمان های شهدا و امام شهیدان تجدید پیمان کنند.
رسولی زاده حضور در راهپیمایی 13 آبان یک وظیفه ملی دانست و تصریح کرد: از تمامی مردم فهیم شهرستان سرباز دعوت میکنم تا همچون همیشه در این راهپیمایی دشمن شکن شرکت کنند.
 
راهپیمایی 13آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است
مولوی الله داد رئیسی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا با تاکید بر لزوم شرکت اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز استکبار ستیزی، اظهار داشت: ملت ایران بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13آبان  وحدت خود را به نمایش خواهند گذاشت.
وی با اشاره به رشادت های شهید فهمیده و دیگر شهدای دانش آموز، افزود: از خودگذشتگی شهید فهمیده به گونه‌ای بود که حضرت امام خمینی(ره) از این نوجوان 13ساله بسیجی به عنوان رهبر ملت یاد کردند و این مهم نشان دهنده اهمیت قدم گذاشتن در راه این شهید بزرگوار است.
امام جمعه اهل سنت راسک  با بیان اینکه راهپیمایی 13آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است، خاطرنشان کرد: شیطان بزرگ باید بداند تا زمانی که سیاست های استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانه آمریکا بر علیه  ایران و سایر ملل مظلوم جهان و دولت های آزادیخواه و عزت طلب ادامه دهد، ملت شریف ایران اسلامی با آنان مقابله کرده و "مرگ بر آمریکا" را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین شعار خود فریاد خواهند زد.
مولوی رئیسی خاطر نشان کرد: باید تمامی مسئولین، دانش آموزان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم با حضوری گسترده، پرشور و انقلابی در تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان، حاضر شده و خشم و نفرت  خود را از استکبار جهانی به نمایش بگذارند.
 
13 آبان یاد آور ظلم و ستم شیطان بزرگ
مولوی نظام الدین روانبد در گفت و گو با خبرنگار پاپایا اظهار داشت: شهید حسین فهمیده الگو و اسوه شجاعت و ایثار برای دانش آموزان است.
وی حضور همه اقشار مردم در این راهپیمایی را ضروری دانست و افزود: حضور دانش آموزان می تواند در این راهپیمایی زمینه ساز شناخت بیشتر آرمانهای انقلاب اسلامی و حمایت آنها از ایران باشد.
امام جمعه پیشین ادامه داد: 13 آبان یاد آور ظلم، ستم و حرمت شکنی های همیشگی شیطان بزرگ نسبت به امت اسلامی است.
وی ضمن دعوت از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 13 آبان، گفت: صلابت حضور مردم در این راهپیمایی عظیم ملی، خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب است.
 
13 آبان نمادی از ایستادگی و مقاومت ملت ایران است
حجت الاسلام علی بامری در گفت و گو با خبرنگار پاپایا اظهار داشت: سیزدهم آبان ماه همچون برگی زرین در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده و سالروز نمایشی ضد استکباری است تا همه ملت های آزاده بدانند که همه قدرت های شیطانی از درون پوچ و پوشالی هستند و در برابر وحدت و مبارزه جمعی همچون شبنم صبح گاهی نابود خواهند شد.
وی با اشاره به بزرگی و رشادت های شهید حسین فهمیده، بیان کرد: این نوجوان 13 ساله نمادی از ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر استکبار و دشمنان انقلاب بود و با وجود سن کم با شجاعتی بی نظیر و مثال زدنی به خوبی توانست با ایثار جان و نثار خون خود از خاک وطن دفاع کند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرباز در ادامه اذعان داشت: این روز به عنوان برگ زرین در تاریخ پر افتخار ملت ایران ثبت شده و تا ابد نیز ماندگار خواهد بود تا یادآور شکست استکبار در برابر آزادی و دینداری باشد.
بامری گفت: از همه مردم متدین شهرستان سرباز، دعوت میکنم تا در این راهپیمایی ضد استکباری که نمادی از بیداری و بصیرت ملت ایران بر علیه ظلم و استکبار جهانی است حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته باشند.
 
با سلطه گری استکبار، شعار مرگ بر امریکا نیز ادامه خواهد داشت
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم گفت: از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کنیم تا با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی و آرمان‌های شهدا مهر تأییدی مجدد زنند.
مولوی عبدالرحمن بزرگزاده افزود: باید همه دستگاه‌ها و مسئولان در کنار ملت بزرگ ایران اسلامی تمام تلاش خود را معطوف برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ضداستکباری یوم‌الله 13آبان کنند؛ که شکوه این مراسم نشان از اقتدار، وحدت ملی و عظمت ایران اسلامی خواهد داشت.
 
شعار مرگ بر آمریکا یک شعار راهبردی و در حقیقت رمز نابودی استکبار جهانی است
مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار شهروندان را به حضور پرشور و گسترده، در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت کرد و گفت: از عموم مردم خواستاریم تا با بصیرت، آگاهی ترفندها و توطئه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به ارکان نظام اسلامی و وحدت‌امت واحده را بشناسند و خنثی سازند.
مولوی سید محمد درتکیده در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران افزود: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار قرآنی و راهبردی و در حقیقت اسم رمز نابودی استکبار جهانی است که چنین روزی به نام آن نامگذاری شده است.
وی بیان کرد: این حضور بار دیگر ندای استکبارستیزی ملت ایران را رساتر از گذشته به گوش جهانیان می‌رساند.

13 آبان نماد مقاومت و استکبار ستیزی ایران است
امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) گفت: شهید حسین فهمیده به ما فهماند که فرهنگ شهادت و ایثار سن و سال نمی شناسند بلکه قلبی مهربان و خدایی می خواهد و خداوند پذیرنده خوبی هاست.
حجت السلام برومند رازیانی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن توجه به مراسماتی نظیر ۱۳ آبان به عنوان نماد انقلاب اسلامی تشریح کرد: اگر جوانان و نوجوانان ما به این عمل برسند که مقاومت و ایستادگی در گرو پیشرفت و خلوص در رفتار اسلامی است مسلمأ پیروزی نهایی در جهان از آن اسلام خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت نگور ضمن دعوت همه جانبه اقشار مختلف به حضور در مراسم ۱۳ آبان اظهار کرد: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان با دیگر شمشیری بر تن دشمنان ایران خواهد بود و هر قدر مردم استقبال و حضور پرشور تری داشته باشند تیزی این شمشیر بیشتر خواهد بود.
مولوی عبدالرحمن عارفی با بیان اینکه آمریکا دشمن حیله گر مسلمانان است عنوان کرد: بسیاری از کشورهای زورگو امروز مخالفت های خود را به صورت آشکار و پنهانی نشان می دهند که در روز ۱۳ آبان سیلی مجدد خواهند خورد.

13 آبان علاوه بر اعلام انزجار جواب گستاخی های ترامپ در سازمان ملل را خواهند داد
امام جمعه اهل سنت کنارک با دعوت مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان عنوان کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان در کنارک و چابهار انزجار خود را از توطئه ها و نیرنگ های آمریکایی نشان خواهند داد.
مولوی محمد آذین خاطرنشان کرد: دشمنان از حضور در صحنه مردم در راهپیمایی ها هراس دارند و مردم در راهپیمایی روز شنبه علاوه بر اعلام انزجار خود از آمریکا و اسرائیل، جواب گستاخی های ترامپ در سازمان ملل را خواهند داد.

حضور فعال در راهپیمایی ها نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است
امام جمعه اهل سنت چابهار اظهار کرد: شرکت و حضور فعال در راهپیمایی نشانه ای از بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است و  در راهپیمایی ۱۳ آبان به ویژه در شرایط فعلی به خاطر دفاع از نظام و ارزش های انقلاب وظیفه ای همگانی است.
مولوی عبدالرحمن ترنجزر به خبرنگار چهاربهاران  گفت: شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی است و حذف نمی شود.
مولوی اهل سنت چابهار از مسئولان شهرستان درخواست کرد؛ زمینه حضور گسترده مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان را فراهم کنند تا با شکوه خاصی این راهپیمایی برگزار شده و بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کرده و وظیفه خود را نسبت به انقلاب به نحو احسن انجام دهیم.

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان مشت محکمی بر دهان بدخواهان ایران است
امام جماعت مسجد دانشگاه آزاد اسلامی چابهار ضمن دعوت از ملت بزرگ و عاشورایی ایران اسلامی، اظهار کرد: مردم ما با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن شعار همیشگی خود یعنی ، " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " ، فریاد رسای « هیهات منا الذله » حسینی را بار دیگر به گوش وجدان‌های آگاه و حقیقت طلب جهان برسانند.
حجت السلام نصرالله یارمحمدی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه ایران در مقابله با استکبار جهانی و کمک به مستضعفان عالم یکی از مهمترین شاخصه های جمهوری اسلامی است افزود: حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپمایی یوم الله 13 آبان باعث عزت و اقتدار بیش ازپیش میهن عزیزمان و مشت محکمی نیز بر دهان بدخواهان ایران اسلامی در اقصی نقاط گیتی خواهد بود.
وی با بیان اینکه آمریکا امروزه روحیه استقلال‌طلبی را عامل نفوذ ایران در منطقه می‌داند، یادآور شد: در شرایط فعلی ضرورت حضور مردم در راهپیمایی‌ها بیشتر احساس می‌شود چرا که تهاجم به این روحیه عزت‌طلبی نیز بیشتر شده است.
 
مبارزه با استکبار ادامه دارد
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون گفت: تا نابودی کامل مستکبران جهان، مبارزه با استکبار همچنان ادامه دارد.
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ملت  ایران همانند همیشه زیر بار ظلم نمی رود و این را به تمام آزادگان جهان آموخته که ظلم نابودشدنی است و باید در مقابل آن ایستادگی کرد.
وی افزود: متاسفانه بسیاری از سران کشورها به منظور حفظ منافع خود دست در دست مستکبران گذاشته و از آنان حمایت های فراوان می کنند اما جالب اینجاست که پس از مدتی برای این مستکبران به مهره ای سوخته مبدل و به دست آنان نابود می شوند که در این راستا می توان به صدام حسین و معمر قذافی اشاره کرد.
مولوی حسن زهی با عنوان اینکه ملت ایران درس آزادگی را به تمام جهان آموخته است، خاطرنشان کرد: روز ۱۳ آبان روز جوشش و خروش ملت ایران برای مبارزه با استکبار است به طوری که این روز هر ساله با شکوه تر از سال گذشته آن با حضور چشمگیر مردم برگزار می شود.
وی تاکید کرد: شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی و به ویژه آمریکاست چرا که از این طریق ملت ایران همانند همیشه نقشه های شوم آنان را خنثی کرده و به مستکبران جهان نشان می دهند که تا پای جان پای آرمان های انقلاب ایستاده اند‌.
مولوی حسن زهی ادامه داد: انتظار می رود ملت ایران بار دیگر در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور چشمگیری داشته باشند چرا که تمامی جهان این حضور را به نظاره نشسته اند.
 
یوم الله 13 آبان نماد استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت بزرگ ایران است
مولوی محمدعلی بزرگزاده در گفت و گو با خبرنگار لادیز اظهار کرد: سه واقعه مهم از جمله تبعید امام خمینی به ترکیه در سال ۴۳،تجمع اعتراض آمیز دانشجویان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ در ۱۳ آبان به وقوع پیوست.
وی با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با ملت ایران، افزود:آمریکا همواره به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است و جنایات بیشماری علیه ملت ایران مرتکب شده، یوم الله 13 آبان نماد استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت بزرگ ایران است و این روحیه استکبارستیزی ملت ایران، عامل خواری دشمن استکباری در مقابل ملت ایران است.
وی راهپیمایی 13 آبان را پاسخی کوبنده به اظهارات اخیر ترامپ عنوان و خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با اتحاد و یکدلی در راهپیمایی 13 آبان شرکت می کنند تا به امثال ترامپ نشان دهند که این یاوه گویی ها تاثیری در اراده فولادین ملت در حمایت از ولایت فقیه و مبارزه با آمریکا نخواهد داشت.
مولوی بزرگزاده با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان بر همه اقشار لازم و ضروری است، تاکید کرد: ترامپ باید بداند که سپاه پاسداران نهادی برخاسته از قلب مردم است و ملت ما مدیون زحمات این نهاد مقدس است و دشمنان نمی توانند این یکدلی و اتحاد را از ملت ایران بگیرند بنابراین مردم ایران با حضور گسترده و منسجم خود در راهپیمایی امسال ۱۳ آبان شرکت می کنند و با مشت های گره کرده و شعارهای خود جواب محکمی به یاوه گویی های ترامپ خواهند داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۶۱


ارسال