دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶
دعوت علما و روحانیون شيعه و سني چابهار برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 13 آبان؛
۱۳آبان ماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب بود/ با سلطه گری استکبار، شعار مرگ بر امریکا نیز ادامه خواهد داشت
 
امامان جمعه شيعه و سني گفتند: حضور در راهپیمایی 13 آبان ضمن تجدید بیعت با مقام ولایت و آرمان‌های شهدا، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب که دست رد بر سینه تمام دشمنان زده می‌شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از  چهاربهاران، در آستانه روز 13 آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار شماری از علمای اهل سنت و ائمه جمعه شیعه و سنی در مصاحبه با چهاربهاران از شهروندان چابهاری برای حضور گسترده در این مراسم دعوت کردند.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران، ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم گفت: از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کنیم تا با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی و آرمان‌های شهدا مهر تأییدی مجدد زنند.
مولوی عبدالرحمن بزرگزاده افزود: باید همه دستگاه‌ها و مسئولان در کنار ملت بزرگ ایران اسلامی تمام تلاش خود را معطوف برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ضداستکباری یوم‌الله 13آبان کنند؛ که شکوه این مراسم نشان از اقتدار، وحدت ملی و عظمت ایران اسلامی خواهد داشت.
 
شعار مرگ بر آمریکا یک شعار راهبردی و در حقیقت رمز نابودی استکبار جهانی است
مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار شهروندان را به حضور پرشور و گسترده، در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت کرد و گفت: از عموم مردم خواستاریم تا با بصیرت، آگاهی ترفندها و توطئه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به ارکان نظام اسلامی و وحدت‌امت واحده را بشناسند و خنثی سازند.
مولوی سید محمد درتکیده در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، افزود: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار قرآنی و راهبردی و در حقیقت اسم رمز نابودی استکبار جهانی است که چنین روزی به نام آن نامگذاری شده است.
وی بیان کرد: این حضور بار دیگر ندای استکبارستیزی ملت ایران را رساتر از گذشته به گوش جهانیان می‌رساند.

13 آبان نماد مقاومت و استکبار ستیزی ایران است
امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) گفت: شهید حسین فهمیده به ما فهماند که فرهنگ شهادت و ایثار سن و سال نمی شناسند بلکه قلبی مهربان و خدایی می خواهد و خداوند پذیرنده خوبی هاست.
حجت السلام برومند رازیانی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، ضمن توجه به مراسماتی نظیر ۱۳ آبان به عنوان نماد انقلاب اسلامی تشریح کرد: اگر جوانان و نوجوانان ما به این عمل برسند که مقاومت و ایستادگی در گرو پیشرفت و خلوص در رفتار اسلامی است مسلمأ پیروزی نهایی در جهان از آن اسلام خواهد بود.

امام جمعه اهل سنت نگور ضمن دعوت همه جانبه اقشار مختلف به حضور در مراسم ۱۳ آبان اظهار کرد: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان با دیگر شمشیری بر تن دشمنان ایران خواهد بود و هر قدر مردم استقبال و حضور پرشور تری داشته باشند تیزی این شمشیر بیشتر خواهد بود.
مولوی عبدالرحمن عارفی با بیان اینکه آمریکا دشمن حیله گر مسلمانان است عنوان کرد: بسیاری از کشورهای زورگو امروز مخالفت های خود را به صورت آشکار و پنهانی نشان می دهند که در روز ۱۳ آبان سیلی مجدد خواهند خورد.

13 آبان علاوه بر اعلام انزجار جواب گستاخی های ترامپ در سازمان ملل را خواهند داد
امام جمعه اهل سنت کنارک با دعوت مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان عنوان کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان در کنارک و چابهار انزجار خود را از توطئه ها و نیرنگ های آمریکایی نشان خواهند داد.
مولوی محمد آذین خاطرنشان کرد: دشمنان از حضور در صحنه مردم در راهپیمایی ها هراس دارند و مردم در راهپیمایی روز شنبه علاوه بر اعلام انزجار خود از آمریکا و اسرائیل، جواب گستاخی های ترامپ در سازمان ملل را خواهند داد.

حضور فعال در راهپیمایی ها نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است
امام جمعه اهل سنت چابهار اظهار کرد: شرکت و حضور فعال در راهپیمایی نشانه ای از بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است و  در راهپیمایی ۱۳ آبان به ویژه در شرایط فعلی به خاطر دفاع از نظام و ارزش های انقلاب وظیفه ای همگانی است.
مولوی عبدالرحمن ترنجزر به خبرنگار چهاربهاران، گفت: شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی است و حذف نمی شود.
مولوی اهل سنت چابهار از مسئولان شهرستان درخواست کرد؛ زمینه حضور گسترده مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان را فراهم کنند تا با شکوه خاصی این راهپیمایی برگزار شده و بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کرده و وظیفه خود را نسبت به انقلاب به نحو احسن انجام دهیم.

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان مشت محکمی بر دهان بدخواهان ایران است
امام جماعت مسجد دانشگاه آزاد اسلامی چابهار ضمن دعوت از ملت بزرگ و عاشورایی ایران اسلامی، اظهار کرد: مردم ما با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن شعار همیشگی خود یعنی ، " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " ، فریاد رسای « هیهات منا الذله » حسینی را بار دیگر به گوش وجدان‌های آگاه و حقیقت طلب جهان برسانند.
حجت السلام نصرالله یارمحمدی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به اینکه ایران در مقابله با استکبار جهانی و کمک به مستضعفان عالم یکی از مهمترین شاخصه های جمهوری اسلامی است افزود: حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپمایی یوم الله 13 آبان باعث عزت و اقتدار بیش ازپیش میهن عزیزمان و مشت محکمی نیز بر دهان بدخواهان ایران اسلامی در اقصی نقاط گیتی خواهد بود.
وی با بیان اینکه آمریکا امروزه روحیه استقلال‌طلبی را عامل نفوذ ایران در منطقه می‌داند، یادآور شد: در شرایط فعلی ضرورت حضور مردم در راهپیمایی‌ها بیشتر احساس می‌شود چرا که تهاجم به این روحیه عزت‌طلبی نیز بیشتر شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۸۸


ارسال