پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدرس حوزه علمیه سراوان گفت:مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با اتحاد و یکدلی در راهپیمایی 13 آبان شرکت می کنند تا به امثال ترامپ نشان دهند که این یاوه گویی ها تاثیری در اراده فولادین ملت در حمایت از ولایت فقیه و مبارزه با آمریکا نخواهد داشت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، مولوی محمدعلی بزرگزاده در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: سه واقعه مهم از جمله تبعید امام خمینی به ترکیه در سال ۴۳،تجمع اعتراض آمیز دانشجویان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ در ۱۳ آبان به وقوع پیوست.
وی با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با ملت ایران، افزود:آمریکا همواره به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است و جنایات بیشماری علیه ملت ایران مرتکب شده، یوم الله 13 آبان نماد استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت بزرگ ایران است و این روحیه استکبارستیزی ملت ایران، عامل خواری دشمن استکباری در مقابل ملت ایران است.
وی راهپیمایی 13 آبان را پاسخی کوبنده به اظهارات اخیر ترامپ عنوان و خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با اتحاد و یکدلی در راهپیمایی 13 آبان شرکت می کنند تا به امثال ترامپ نشان دهند که این یاوه گویی ها تاثیری در اراده فولادین ملت در حمایت از ولایت فقیه و مبارزه با آمریکا نخواهد داشت.
مولوی بزرگزاده با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان بر همه اقشار لازم و ضروری است، تاکید کرد: ترامپ باید بداند که سپاه پاسداران نهادی برخاسته از قلب مردم است و ملت ما مدیون زحمات این نهاد مقدس است و دشمنان نمی توانند این یکدلی و اتحاد را از ملت ایران بگیرند بنابراین مردم ایران با حضور گسترده و منسجم خود در راهپیمایی امسال ۱۳ آبان شرکت می کنند و با مشت های گره کرده و شعارهای خود جواب محکمی به یاوه گویی های ترامپ خواهند داد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۰۳


ارسال