جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مراسم ۱۳ آبان در شهرستان زابل همانند سال های گذشته پر شور و چشمگیر برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ فریادهای مرگ بر آمریکا، هیهان من الذله، مرگ بر اسراییل تنها بخشی از شعارهایی است که امروز بر زبان ها جاری شده بود تا مستکبران عالم بدانند ملت ایران پای آرمان های انقلاب ایستاده اند.

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار است و با توجه به سابقه تاریخی آن از اهمیت فراوانی برخوردار است بنابراین هر سال با شور خاصی در سراسر کشور برگزار می شود.

امسال مراسم ۱۳ آبان در زابل ساعت ۹ صبح از میدان انقلاب آغاز و در چهار راه شهدا با قرائت بیانیه و آتش زدن پرچم آمریکا خاتمه یافت.

سیاست استکبار ستیزی در ردیف محکمات نظام به شمار می رود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: سیاست استکبار ستیزی به عنوان یکی از اصول غیر قابل تغییر انقلاب اسلامی در ردیف محکمات نظام اسلامی بوده است.

حجت الاسلام محسن عارفی ادامه داد: مقوله استکبار ستیزی همواره در مراسم گوناگون از جمله ۱۳ آبان به عنوان نماد اعتراض و مقاومت ملت مسلمان ایران در برابر زورگویی، زیاده خواهی مداخله جویی و افزون طلبی مستکبران بویژه آمریکا جنایتکار بر آن تاکید شده است.

وی به دو راهبرد اصلی آمریکا اشاره و تصریح کرد: آمریکا به دنبال ایجاد شکاف داخلی میان مردم و حاکمیت و ایجاد شرایط و تحریم جدید و افزایش فشار های بیرونی به منظور تبدیل مولفه های اجماع ساز و قدرت ملی به موضوعات مورد اختلاف و مناقشه می باشد به طوری که در مواضع اخیر هیات حاکی آمریکا به ویژه در سخنان رئیس جمهور آن کشور به صراحت مورد تاکید قرار گرفته است.

حجت الاسلام عارفی خاطرنشان کرد: آمریکا دوست دارد که مسائل دفاعی ایران اسلامی مورد مذاکره قرار گیرد اما این مورد اصلا جای مذاکره را ندارد.

وی در پایان تاکید کرد: آمریکا پایبند به حرف های خود نیست و روز بر روز تحریم ها را زیاد می کند اما با این حال ملت ایران نه تنها از آمریکا نمی ترسد بلکه با تمام وجود در مقابل استکبار می ایستد.

رمز موفقیت ملت ایران، وجود رهبر فرزانه انقلاب است

فرماندار ویژه زابل نیز گفت: رمز موفقیت ملت ایران، وجود رهبر فرزانه انقلاب است چرا که ایشان با درنظر گرفتن تمام جوانب رهبری کشور را بر عهده دارند.

هوشنگ ناظری ادامه داد: ملت ایران امروز با حضور پرشور خود بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که از مواضع خود کوتاه نمی آیند و پشتوانه نظام مقدس اسلامی ایران هستند.

وی افزود: سخنان اخیر ترامپ بسیار مضحک و سخیفانه بود به طوری که با تمام وجود دشمنی خود را با ملت ایران به اثبات رساند.

ناظری تصریح کرد: آمریکا و سران غربی هر روز به بهانه جدید و واهی سعی بر اعمال فشار بر ملت ایران را دارند و در تازه ترین بهانه خود توان نظامی ایران را مورد هجمه قرار دارند اما استعمارگران باید بدانند ملت ایران ترس و واهمه ای از آنان ندارند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۱۶


ارسال