چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
وزیر کشور در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران:
دولت استانداران را بر مبنای شایستگی ها و اعتقاد آنها به برنامه های دولت انتخاب می کند
 
وزیر کشور با بیان اینکه اجراى برنامه های انتخاباتی دكتر روحانى و برنامه های مصوب دولت توقع دولت از استانداران است، گفت: استاندار جديد شرایط جدیدی را برای جذب سرمایه گذاری ايجاد كند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در بدو ورود به شهر زاهدان با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت استاندران را بر مبنای شایستگی ها و اعتقاد آنها به برنامه های دولت انتخاب می کند.
 
وی در ادامه افزود: جا به جایی استانداران در دولت دوازدهم با هدف انتقال تجربیات و انجام اقدامات جدید در استان ها انجام مى شود لذا عموما برخی استانداران در جاهای دیگری مشغول به فعالیت می شوند.
 
وزیر کشور تاکید کرد: توقع دولت از استانداران اين است که ابتدا برنامه های رئیس جمهور شامل برنامه های انتخاباتی و برنامه های مصوب دولت را اجرا کنند به خصوص در مناطقى که عقب افتادگی های تاریخی وجود دارد، الحمدالله استان سیستان و بلوچستان شاهد توفیقات بسیار خوبی در حوزه های اجرایی، پروژه ها و سرمایه گذاری بوده و توقع است استاندار جدید برنامه های ۴ سال گذشته را پیگیری کند و همچنین به دنبال این باشد که شرایط جدیدی را برای جذب سرمایه گذاری و انجام پروژه های عمرانی و غیره ایجاد کند.
 
رحمانی فضلی یادآور شد: در جریان سفر امروز نيز استاندار جدید این استان معارفه و از زحمات آقای هاشمی قدردانی خواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۸۵


ارسال