سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
اسکان زائرین پاکستانی در 170 دستگاه چادر هلال احمر در مرز میرجاوه
 
مسئول جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت:هلال احمر سیستان و بلوچستان تعداد 170 دستگاه چادر را برای اسکان زائرین در پایانه مرزی میرجاوه دایر کرده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، رسول راشکی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان برای ارائه خدمات به زائران پاکستانی اربعین حسینی در پایانه مرزی میرجاوه از ابتدای آبان مستقر شده و در این مدت چهار هزار و 350 نفر در چادرهای هلال احمر اسکان داده شدند.
وی خدمات رسانی به زائرین را رسالتی بزرگ برای هلال احمر دانست و افزود: جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این مدت ضمن پشتیبانی تمامی خدمات ارائه شده به زائران پاکستانی اربعین حسینی براساس رسالت بشر دوستانه و به منظور رفاه حال این عزیزان اقدامات امدادی و رفاهی خود را انجام داده است.
وی با اشاره به خدمات ارائه شده توسط هلال احمر به زوار پاکستانی، خاطرنشان کرد: هلال احمر سیستان و بلوچستان تعداد 170 دستگاه چادر را در این مدت برای اسکان زائرین در پایانه مرزی میرجاوه دایر  و  تعداد هزار و 800 تخته پتو، 200 تخته موکت و دو  هزار و 600 عدد کنسرو را در میان زائران پاکستانی اربعین در پایانه مرزی میرجاوه توزیع کرده است.
راشکی با بیان اینکه خدمات جمعیت هلال احمر تا ورود تمام زائرین ادامه دارد: تاکید کرد: دو تیم امدادی از شهرستان میرجاوه و یک تیم امدادی از شهرستان زاهدان به همراه اعضای تیم واکنش سریع با 12 دستگاه خودروی امدادی و غیرامدادی در پایانه مرزی میرجاوه آماده خدمت رسانی به زائران پاکستانی هستند و تاکنون 200 زائر از کمک های اولیه هلال احمر بهره مند شده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۱۴


ارسال