پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
عضو شورای اسلامی کرباسک:
فقدان سطل زباله برای جمعیت هزار نفری/ لزوم ساماندهی محل تلاقی کمربندی آیت الله سیستانی با جاده کرباسک
 
عضو شورای اسلامی کرباسک گفت: کرباسک با وجود جمعیت یک هزار نفری از فقدان سطل زباله رنج می برد.
به گزارش عصرهامون ابراهیم سراوانی در گفت و گو با اوشیدا اظهار کرد: متاسفانه در بلوار ورودی و دیگر خیابانها و معابر کرباسک حتی یک سطل زباله وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به شمار بالای افراد ساکن در کرباسک انتظار می رود سطل های زباله نصب شود و دهیار هم ترتیبی اتخاذ کند تا هفته ای یک یا دو بار زباله ها را جمع آوری و به صورت بهداشتی دفع و دفن کنند.

سراوانی ادامه داد: طرح ساماندهی محل تلاقی کمربندی آیت الله سیستانی با جاده ی پر تردد روستای کرباسک و ۲۰ روستای مسیرباعنایت به اینکه جاده پر تردد روستای کرباسک به شهرستان زابل تنها مسیر مواصلاتی ۲۰ روستا به شهرستان زابل می باشد باید در دستور کار قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در ایام تعطیل بخشی از ترافیک جاده زهک و چاه نیمه نیز به مسیر (زابل – سد سیستان – زهک ) کرباسک منتقل می شود و این بار ترافیکی، بارها منجر به ایجاد صحنه های دردناکی از تصادفات منجر به جرح و فوت شده است.

عضو شورای اسلامی کرباسک خاطرنشان کرد: پیشنهاد می شود تا زمان ایجاد طرح رو گذر و زیر گذر، فلکه ای در محل تلاقی کمربندی آیت الله سیستانی و جاده کرباسک ایجاد و نسبت به نصب علایم راهنمایی و رانندگی و ایجاد روشنایی مسیر اقدام شود تا از تلفات بیشتر انسانی، مالی، جانی و مادی جلوگیری شود.

سراوانی ابراز کرد: صحبت هایی با آستان مقدس رضوی انجام شده تا اولین مزرعه فتوالکتریک سیستان با ظرفیت تولید دهها مگاوات برق از خورشید و اولین کار خانه بزرگ تولید شیشه از خاک (سیلیس) زابل را بین کرباسک و شهر زابل راه اندازی کنند تا از این طریق ایجاد اشتغال برای جوانان کرباسک و ۲۰ روستای اطراف آن شود که در صورت تامین حدود ۱۰ هکتار زمین عملی خواهد شد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۲۳


ارسال