سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
گزارشی از جهاد واقعی بزرگ مردان راه علم و دانش؛
بهسازی مدرسه کاه گلی روستای "گزن بالا"توسط دانش آموزان ابتدایی/مدارس بم پشت چشم انتظار نگاه پر عطوفت گروه های جهادی+ تصاویر
 
با فرا رسیدن فصل سرما، دانش آموزان روستای گزن بالا بخش بم پشت اقدام به بازسازی مدرسه خود کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از شستون؛اخیرا تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی از یکی از مدارس بخش بم پشت شهرستان سراوان دل مردم این شهرستان را به درد آورد، مدرسه ای که مظلومیت دانش آموزان این منطقه را فریاد می کشد و گویا همگان در خواب خفته اند و صدای مظلومیت بزرگ مردان راه علم و دانش را نشنیدند.
اگرچه سیستان و بلوچستان دارای تابستان های بسیار داغ  و گرم است اما از سوی دیگر زمستان های این استان با سوز سوزناک همراه است که سرمای آن تا مغز استخوان رسوخ می کند.
 با این حال دانش آموزان روستایی بخش بم پشت با تمام فقر و نداری و در مدارس کاه گلی و کپری سر کلاس درس حاضر شده و در راه تحصیل علم و دانش با گام های استوار قدم برداشته اند.
مدرسه دکتر علی شریعتی روستای گزن بالا بخش بم پشت شهرستان سراوان که دارای 56 دانش آموزان مقطع ابتدایی است، نیازمند نگاه پر عطوفت و دستان گرم خیرین و گروه های جهادی جهت  بهسازی با توجه به فرا رسیدن فصل سرما است.
در روزهای اخیر دانش آموزان این دبستان در کنار کلاس درس، در زنگ های تفریح اقدام به تهیه کاه گل جهت ترمیم و پر کردن  درز های دیواره های مدرسه کرده اند که علم آموزی جهادی را به همگان آموختند.
 این دانش آموزان به همگان نشان دادند که با دستان پرتوان خود به انتظار تحقق وعده های مسئولین پایان دادند و خود زمینه گرم نگاه داشتن کلاس درس خود را مهیا کردند.
علی ای حال این مدرسه که فاقد درب، پنجره، میز، نیمکت و وسرویس بهداشتی و آبخوری است، همچنان نیازمند نگاه پر عطوفت خیرین و گروه های جهادی را برای ادامه بهسازی مدرسه دارد که می طلبد مسئولین مربوطه چاره ای اساسی با توجه به شروع فصل سرما اندیشه کنند.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۳۷


ارسال