شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری مطرح شد؛
وجود 322 هکتار بافت فرسوده در سراوان/به صفر رسیدن ترافیک سراوان تا پایان سال 96
 
شهردار سراوان گفت: با تکمیل زیر ساخت های شهر سراوان تا پایان سال 96 ترافیک در این شهرستان به صفر می رسد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، درویش نارویی فرماندار سراوان با حضور مهران محمودی شهردار، شیرزاد بزرگزاده رئیس شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی شهرداری این شهرستان بازدید کردند.
در حاشیه این بازدید مهران محمودی شهردار شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با بیان اینکه عملکرد پرسنل شهرداری در زمینه آسفالت خیابان ها مهم ترین مورد بررسی شده در این بازدید بوده است، گفت: سال 96 را با عنوان نهضت آسفالت سازی، جدول گذاری و پیاده رو سازی شروع کرده ايم.
وی با بیان اینکه تکمیل مراحل زیبا سازی شهر منابع مالی هنگفتی را به سمت خود معطوف می کند، افزود: بودجه چندانی به شهرداری سراوان تزریق نشده است، اما با همکاری فرماندار، شورای شهر و نماینده مردم در مجلس و با قیر رایگانی که از اداره راه و شهرسازی دریافت شده، تا پایان سال کار خود را به پایان می رسانیم.
شهردار شهرستان سراوان با اشاره به اینکه در خیابان های عدالت جنوبی، انقلاب، سید قطب جنوبی و شمالی و حمزه کار پیاده رو سازی انجام شده است، اظهار داشت: مردم استقبال خوبی از پروژه های در حال ساخت دارند.
وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهرستان سراوان ساخت 10 پارک محله ای را مصوب کرده و تاکنون سه پارک اجرا و به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: این پارک ها در مناطق محروم برای کودکان نیازمند به تفریح ساخته می شود.
محمودی با بیان اینکه با آغاز نهضت آسفالت سازی بسیاری از خیابان های سراوان آسفالت شده است، اذعان داشت: مسیر های ترانزیتی شهرستان سراوان هدف گذاری و در حال ساخت هستند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: هزار تن قیر به دلیل تردد ماشین های سنگین در شهر از راه و شهرسازی گرفته شده است، که در آینده دو هزار تن ديگر برای بهسازی بافت فرسوده سراوان اختصاص داده می شود.
شهردار سراوان در پایان با بیان اینکه 322 هکتار بافت فرسوده در این شهرستان وجود دارد، گفت: امید است با تکمیل زیر ساخت های سراوان ترافیک تا پایان سال 96 به صفر برسد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۶۴
مرجع : شستون


ارسال