پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
فرمانده سپاه پاسداران زابل:
تلاش های مستکبران جهان برای به انزوا کشاندن تفکرات استکبار ستیزی است
 
فرمانده سپاه پاسداران زابل گفت: استکبار جهانی تمامی تلاش خود را برای به انزوا کشیدن تفکرات استکبار ستیزی به کار بسته است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ محفل شعر سوگواران خورشید با مضمون استکبار ستیزی و قیام عاشورا با حضور شاعران برجسته سیستان در سالن آمفی تئاتر شهید آیت الله سید محمد تقی حسینی طباطبایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد.

در این محفل ادبی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه زابل عنوان کرد: خداوند را باید سپاسگذار باشیم چون در عصری زندگی می کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری نایب بر حق ولی عصر (عج) رهبری می شود و ما افتخار حمایت از این نظام ولایی را پیدا کرده ایم.

سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی افزود: یکی از مسائل و معضلات جامعه امروز ایران مسائل فرهنگی و اقتصادی است که رهبر ی نظام نیز بارها در این مورد تذکر داده اند و ما برای رفع این مشکلات باید به نوبه خود هر چه در توان داریم در طبق اخلاص بگذاریم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروزه تمامی مستکبرین عالم در یک صف مشترک علیه پرچم دار آزادی خواهی و ظلم ستیزی که جمهوری اسلامی ایران است، می جنگند و هر روز دستشان از یک گروه مانند طالبان، القاعده و داعش بیرون می آید و پیاده نظام های حلقه به گوش آنها نیز از این گروه های افراطی نا مسلمان حمایت می کنند.

ثمره حسینی ادامه داد: تمام تلاش های مستکبران جهان برای به انزوا کشاندن تفکرات استکبار ستیزی که بر گرفته از خون های پاک شهدای کربلاست می باشد.

وی تصریح کرد: نقشه های شوم استکبار تا کنون با رهبری عالمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) بی اثر مانده و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره با الگو قرار دادن حضرت سید الشهدا (ع) در مبارزه با استکبار در تمامی عرصه ها به دشمن سیلی زده است.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۷۴


ارسال