پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
​نماینده مردم زاهدان در گفتگو با عصرهامون:
تفسیر غلط رسانه های ضد انقلاب از سخنانم حاصل ذهن خرابشان است
 
نماینده مردم زاهدان تفسیر ناصحیح سخنان خود در رسانه های ضدانقلاب را حاصل ذهن خراب گردانندگان این رسانه ها دانست و ادامه داد: مردم آگاه هستند و عقبه گردانندگان عوامل این رسانه ها را می دانند.
 علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در گفتگو با عصرهامون، انتشار مغرضانه سخنان خود در رسانه های ضدانقلاب را تفسیر به رای گردانندگان این بنگاه های خبرپراکنی عنوان کرد و تصریح کرد: مردم عقبه این رسانه ها و عواملشان را کامل می شناسند و هرگز در دامن آنها گرفتار نمی شوند.

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه چندی پیش در مصاحبه ای درباره مشکلات معیشتی مردم سیستان و بلوچستان و کمبود شغل و سختی زندگی مردم گفتم که بسیاری از مردم از روی ناچاری دست به قاچاق سوخت می زنند و در پایان مثالی زدم که اگر "اگر من نماینده نبودم و شغلی هم نداشتم و زندگی ام نمی گذشت شاید ناچار بودم سوخت به قاچاق ببرم"، اما این صحبت های بنده ابتدا در داخل کشور و سپس توسط رسانه های ضد انقلاب مورد سوء استفاده قرار گرفت.

وی ادامه داد: البته از رسانه های ضدانقلاب گلایه ای نیست چون آنها برای فرافکنی و تحریف پول می گیرند و وظیفه شان ناامیدی جامعه است.

یارمحمدی در پایان گفت: همه نمایندگان دغدغه اصلی آنها مشکلات مردم است و اگر موضوعی را مطرح می کنند هدفشان حل مشکلات مردم است، حال اگر سوء استفاده ای صورت می گیرد جامعه آگاه است و به لجن پراکنی ضدانقلاب بی توجه است.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۸۲


ارسال