دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶
فرمانده انتظامی شهرستان سرباز خبر داد:
کشف بیش از ۱۵۳ هزار نخ سیگار قاچاق در سرباز/واردکننده غیرقانونی دخانیات به کشور نقره داغ شد
 
فرمانده انتظامی سرباز گفت: با تلاش مأموران پلیس، محموله بزرگ سیگار قاچاق به ارزش۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
به گزارش عصرهامون سرهنگ سیامک مرادی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا،با اشاره به کشف محموله بزرگ سیگار قاچاق در شهرستان سرباز، اظهار داشت: در پی تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مأموران پلیس شهرستان سرباز حین گشت زنی های هدفمند در محورهای مواصلاتی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو تعداد ۱۵۳ هزار و ۵۰۰ نخ سیگار قاچاق به  ارزش تقریبی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سرباز با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شده است، بیان کرد: متهم  پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.
وی با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی، خاطر نشان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز سایر جرائم در سطح جامعه می باشد و برخورد پلیس با پدیده شوم قاچاق قاطعانه و مستمر خواهد بود.  
مرادی در پایان با تقدیر از مردم برای همکاری با نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظم اقتصادی کشور، تصریح کرد: شهروندان عزیز می توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۶۰۲


ارسال