دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
مسئول پایانه مرزی میرجاوه:
بیش از دو هزار زائر پاکستانی جامانده از اربعین راهی کربلا شدند
 
مسئول پایانه مرزی میرجاوه گفت: تعداد هزار و 874 زائر پاکستانی جامانده از اربعین از دیروز از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شدند.
به گزارش عصرهامون رضا کیخا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: تعداد هزار و 874 زائر پاکستانی با 23 دستگاه اتوبوس از دیروز و از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد خاک کشور شدند.

وی با اشاره به آمار ورود زوار از ابتدای ایام محرم ، افزود: با شروع سفر زائرین پاکستانی و از ابتدای محرم تا دیروز 56 هزار و 800 زائر با 660 دستگاه اتوبوس وارد خاک کشور شدند تا  از طریق مرزهای ایران راهی زیارت اباعبدالله الحسین(ع) شوند.

وی با بیان اینکه دو دستگاه اتوبوس نیز صبح امروز وارد پایانه مرزی میرجاوه شد، خاطرنشان کرد: زائرینی که از دیروز وارد خاک کشور می شوند جاماندگان کاروان اربعین هستند که دولت پاکستان از سفر انها ممانعت کرده بود و نتوانستند خود را به مراسم اربعین برسانند و اکنون راهی سفر کربلا می شوند.

وی تاکید کرد: ورود زائرین پاکستانی ادامه دارد و تعداد دو دستگاه اتوبوس صبح امروز وارد پایانه مرزی شدند و پنج دستگاه اتوبوس نیز منتظر انجام کارهای گذرنامه و ورود به کشور هستند و پیش بینی می شود بیش از دو هزار زائرپاکستانی تا پایان امروز وارد کشور شوند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۶۲۹


ارسال