پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
مردمی بودن بسیج سبب محبوبیت روز افزون آن در کشور است
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:بسیج و سپاه نهادی برخواسته از بطن مردم و برای خدمات رسانی به خود مردم است و این مردمی بودن بسیج سبب محبوبیت روز افزون آن در کشور است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد و از همان ابتدا به دنبال انجام امور جهادی، فرهنگی، محرومیت زدایی، دفاع و آبادانی کشور بود و سپاه و بسیج از ابتدای شکل گیری انقلاب در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش محوری داشته است.
وی با اشاره به نقش سپاه و بسیج در ایجاد وحدت و برادری بین مسلمانان در داخل و خارج از کشور، افزود: بسیج و سپاه نهادی برخواسته از بطن مردم و برای خدمات رسانی به خود مردم است و این مردمی بودن بسیج سبب محبوبیت روز افزون آن در کشور است.
وی با اشاره به خدمات سپاه و بسیج به مردم زلزله زده کرمانشاه، خاطرنشان کرد: این روزها شاهد تلاش سپاه و بسیج در امدادرسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه هستیم و هرجا که مردم احتیاج به کمک و پشتیبانی داشته اند بسیج و سپاه پاسداران به سرعت ورود پیدا کرده و به ایفای نقش پرداخته اند.
مولوی ریگیان پوربا بیان اینکه نقش سپاه در آبادانی و محرومیت زدایی در کشور بی نظیراست، تاکید کرد: سپاه پاسداران و بسیج در محرومیت زدایی و حمایت از قشر مستضعف عملکرد قابل توجهی داشته است، برپایی بیمارستان های صحرایی و انجام طرح های اقتصادمقاومتی در مناطق محروم قطره ای از خدمات گسترده سپاه برای رفع محرومیت در کشور است.
وی با بیان اینکه بسیج و سپاه پاسداران حامی مستضعفین جهان است، اذعان کرد: حمایت از مستضعفین اساس تشکیل بسیج و سپاه پاسداران است و این نهاد مقدس همواره در داخل و خارج از کشور برای حمایت از مستضعفین پیشقدم بوده است.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه تصریح کرد: تفکر بسیجی باید در جامعه گسترش یابد چراکه تفکر بسیج تفکری انقلابی و برگرفته از کلام رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری است و تمام نهادها باید عملکرد بسیج را الگوی حرکت خویش قرار دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۷۵۵


ارسال