دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ,24 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه:
بسیج گام های بزرگی در راستای محرومیت زدایی در کشور برداشته / اقتدار بسیج و سپاه خاری در چشم دشمنان انقلاب است
 
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:بسیج و سپاه پاسداران با حضور در مناطق محروم و کمک به قشر مستضعف و با راه اندازی بیمارستان های صحرایی گام های بزرگی در راستای محرومیت زدایی در کشور برداشته است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:بسیج شجره طیبه ای است که به فرمان امام خمینی (ره) و برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی شکل گرفت و امروز بسیج به عنوان تفکری ناب برقلوب مردم و مستضعفین جهان حکمفرماست.
وی با بیان اینکه بسیج نیرویی مردمی است، افزود: بصیرت و ایمان از ویژگی های بارز یک بسیجی است و این بصیرت و تفکر انقلابی بسیج باعث گسترش فرهنگ بسیجی خارج از مرزهای جغرافیایی کشور است.
وی مهمترین رسالت بسیج را یاری مستضعفین عنوان و خاطرنشان کرد: مهمترین هدف بسیج یاری رساندن به مردم و مظلومان جهان است و مردمی بودن بسیج باعث شده تا فرهنگ بسیجی نه تنها در کشور بلکه به بیرون از مرزهای کشور نیز گسترش یابد و اگر ایثار و مقاومت بسیج نبود امروز ما در این امنیت و آسایش نبودیم.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور با اشاره به اقدامات بسیج در راستای محرومیت زدایی، تاکید کرد: بسیج و سپاه پاسداران با حضور در مناطق محروم و کمک به قشر مستضعف و با راه اندازی بیمارستان های صحرایی گام های بزرگی در راستای محرومیت زدایی در کشور برداشته است.
وی بسیج را نقطه امید انقلاب و سبب نا امیدی دشمنان دانست و اذعان کرد: بسیج و سپاه بازویی محکم برای انقلاب و سبب حفظ وحدت و یکپارچگی در میان آحاد جامعه است و این قدرت و اقتدار بسیج و سپاه باعث شده تا خاری در چشم دشمنان انقلاب باشد.

انتهای خبر/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۰۴


ارسال