يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
در جمع نمازگزاران میرجاوه مطرح شد؛
گسترش تفکر بسیجی باعث مصون ماندن انقلاب از آسیب هاست/بسیج حافظ ارزش های نظام و حامی محرومان و مظلومان جهان است
 
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه در جمع نمازگزاران شهرستان میرجاوه گفت: براساس فرموده رهبر معظم انقلاب، تفکر بسیجی باید در کشور طنین انداز شود چرا که گسترش تفکر بسیجی باعث مصون ماندن انقلاب از آسیب هاست.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛به مناسبت هفته بسیج نماز جمعه اهل سنت این هفته شهرستان میرجاوه با حضور جانشین سپاه شهرستان میرجاوه برگزارشد.
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه در جمع نمازگزاران شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: روحیه بسیجیان باعث ایجاد روحیه نشاط در کشور است، بسیج عنصری متعلق به انقلاب و پاسدار و حافظ دستاوردهای انقلاب است.
سرهنگ پاسدار حسین قمبری افزود: براساس فرموده رهبر معظم انقلاب، تفکر بسیجی باید در کشور طنین انداز شود چرا که گسترش تفکر بسیجی باعث مصون ماندن انقلاب از آسیب هاست،امروز این تفکر بسیجی در کشورهای همسایه مانند سوریه و عراق نیز اشاعه یافته و این برگرفته از الگوی بسیج مردمی جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به نقش مهم بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب، خاطرنشان کرد: بسیجیان در طول سال های پس از انقلاب با اخلاص و بصیرت، به دنبال پیشبرد اهداف انقلاب بودند و در جریان فتنه 88 بسیج با بصیرت وارد عمل شد و جریان فتنه را در نطفه خفه کرد.
سرهنگ قمبری با اشاره به اقدامات بسیج و سپاه در کشور، تاکید کرد:بسیج اقدامات زیادی در راستای اعتلای نظام دارد و بسیج سعی دارد تا فعالیت خود را در راستای خدمات محرومیت زدایی و بیمارستان های صحرایی افزایش دهد تا مردم این شیرینی خدمات رسانی را بیشتر احساس کنند.
وی با بیان اینکه هدف سپاه و بسیج خدمات رسانی به مردم است، اذعان کرد:سپاه سعی دارد خدمات خود را در بخش های امنیت، خدمات بهداشتی و درمانی، ایجاد صندوق های قرض الحسنه، اعزام گروه های جهادی افزایش دهد و دولت نیز باید در کنار بسیج خدمات رسانی به مردم را تسریع کند.
وی با اشاره به اقدامات سپاه در راستای تامین امنیت در میرجاوه، تصریح کرد:تامین امنیت در شهرستان میرجاوه به دلیل هم مرزی با کشور پاکستان بسیار حائز اهمیت است که با همکاری مردم و سپاه، امنیت در میرجاوه برقرار است اما قصد داریم با ایجاد گشت های محله محور این موضوع را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در میرجاوه، اذعان کرد: بسیج سازندگی سپاه میرجاوه از سال 93 تا 96 با پرداخت 892میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی درقالب 83 طرح پرورش دام سنگین، شتر، گوسفند، مرغ خانگی، صنایع دستی و استخر پرورش ماهی، برای 349نفر به صورت مستقیم و برای 442 نفر به طور غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده است.
وی افزود:افتتاح خانه محرومین با همکاری کمیته امداد، افتتاح سوپرمارکت برای بسیجی اعزام گروههای جهادی برای کمک به کشاورزان، افتتاح نمایشگاه اقتصادمقاومتی، افتتاح صنایع دستی، برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع نوشت افزار در مدارس از جمله اقدامات بسیج سازندگی در طول هفته بسیج در میرجاوه است.

بسیج حافظ ارزش های نظام و حامی محرومان و مظلومان جهان است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه نیز در خطبه های نماز جمعه این هفته،بیان کرد: وقتی مرگ انسان را فرا می گیرد سرنوشت انسان براساس اعمال رقم می خورد و رنگ و قوم و نسل تاثیری نخواهد داشت.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور افزود: بیانات رهبر انقلاب در کنفرانس محبان اهل بیت پیام صلح و دوستی برای جهانیان داشت و رهبر انقلاب اسراییل را دشمن همیشگی جهانیان معرفی و بر محبت اهل بیت برای افزایش اتحاد و وحدت دنیای اسلام تاکید کردند.
وی خاطرنشان کرد: محبت اهل بیت(ع)، نقطه وفاق و اتحاد مذاهب اسلامی است، همه فرق و مذاهب در محبت اهل بیت مشترکند و این محبت اهل بیت سبب وحدت مسلمین است.
وی با تبریک هفته بسیج، تاکید کرد: بسیج از جایگاه ویژه ای در تامین امنیت، سازندگی و محرومیت زدایی برخور دار است، بسیج حافظ ارزش های نظام و حامی محرومان و مظلومان جهان است به همت سپاه پاسداران تکفیری های داعش به زابله دان تاریخ پیوستند، تمام مردم ما بسیجی هستند و باید در کنار بسیج و سپاه حافظ کشور بوده و به تامین امنیت کمک کنند.انتهاای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۲۹


ارسال