پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه:
نابودی داعش از برکات اشاعه تفکربسیج در جهان است/تفکر بسیجی می تواند جهان را مدیریت کند
 
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه گفت:پیروزی های منطقه درمقابل داعش به خاطر تفکر بسیجی است چراکه توانستیم تفکر بسیج را به تمام نقاط جهان منتشر کنیم.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، سرهنگ پاسدار علیرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بسیجیان بازوی توانمند سپاه پاسداران هستند، با تفکر بسیجی می توان جهان را مدیریت کرد و هفته بسیج بهترین زمان برای تببین فرهنگ و تفکر بسیجی در بین نسل جدید است.
وی بصیرت را از ویژگی های بارز یک بسیجی دانست و افزود: ولایتمداری و بصیرت از مهمترین ویژگی های یک بسیجی است و یک بسیجی واقعی باید با بصیرت تابع محض ولایت فقیه باشد و برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی تلاش کند.
وی با بیان اینکه امروز دشمنان ما از نام بسیج می هراسند ،خاطرنشان کرد: ایمان ، اتکا به خداوند شهامت و شجاعت از دیگر ویژگی های یک بسیجی است، و این ویژگی هاست که لرزه بر تن دشمنان انقلاب انداخته است بنابراین بسیجیان باید زیرک و موقعیت شناس باشند و با ایثارگری از خاک کشور دفاع کنند.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه با بیان اینکه تفکر بسیجی تفکر حاکم بر انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: همان گونه که رهبرمعظم انقلاب فرمودند جوانان و بسیحیان ما امریکا و استکبار را به زانو دراوردند و امروز جبهه مردمی عراق و سوریه از تفکر و فرهنگ بسیج انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته شده است و پیروزی های منطقه درمقابل داعش به خاطر تفکر بسیجی است چراکه توانستیم تفکر بسیج را به تمام نقاط جهان منتشر کنیم.
وی نابودی داعش را از برکات اشاعه تفکربسیج در جهان دانست و اذعان کرد: اگر فرهنگ بسیجی نبود داعش در همه جا مسلط می شد، تفکر بسیج تحولات بزرگ امروز جهان را رقم می زند و نابودی داعش از جمله این تحولات است، داعش زاییده استکبار جهانی است و آمریکا و بسیاری از کشورهای قدرتمند جهان از آن حمایت می کردند اما به همت رزمندگان، نیروهای بسیج مردمی در عراق و جبهه مقاومت این گروهک منفور تروریستی نابود شد.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۸۶


ارسال