يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶
در نشست بصیرتی و فرهنگی عنوان شد؛
مسلمانان باید بر مشترکات خویش تاکید کنند/پیروزی در مقابل داعش با وحدت شیعه و سنی به وجودآمد
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه گفت:افراط و تفریط باعث تخریب است،مسلمانان باید بر مشترکات خویش تاکید کنند و با وحدت و یکدلی از پیامبراکرم(ص) الگو گرفته و به ریسمان محکم اسلام چنگ بیندازند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛نشست بصیرتی و فرهنگی به همت بسیج طلاب سپاه شهرستان میرجاوه در بخش لادیز برگزار شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه نیز در این مراسم بیان کرد: روحانیون و طلبه ها باید خصوصیات و ویژگی های پیامبراکرم(ص) و اخلاق حسنه ایشان را الگوی خویش قرار دهند تا بتوانند الگوی مناسبی برای سایر مردم باشند.
حجت الاسلام والمسلمین اکبر زاده افزود: بصیرت یعنی شناخت حق از باطل و هدف از خلقت و بعثت پیامبران بصیرت دادن به بشر و نشان دادن واقعیات است.
وی خاطرنشان کرد: افراط و تفریط باعث تخریب است،مسلمانان باید بر مشترکات خویش تاکید کنند و با وحدت و یکدلی از پیامبراکرم(ص) الگو گرفته و به ریسمان محکم اسلام چنگ بیندازند، پیروزی  جبهه مقاومت درمقابل تروریست های داعش با وحدت شیعه و سنی به وجودآمد چرا که مسلمانان شیعه و سنی در مقابل دشمنانی که قصد تخریب چهره اسلام را داستند ایستادگی کرده و آنان را نابود کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه با بیان اینکهعلما الگوی جامعه هستند، تاکید کرد: روحانیون الگوی مردم هستند بنابراین باید خودسازی را از خویش آغاز کنند روحانیون باید با خودسازی و تهذیب نفس الگویی شایسته برای مردم باشد، انسان جانشین خدا بر روی زمین است و باید شایستگی این صفت را در خود ایجاد کنیم.


انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۹۱


ارسال