جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مایکروسافت در بروزرسانی Edge Browser برای اندروید و آی او اس مشکل استفاده زیاد این مرورگر از باتری را برطرف کرد.
به گزارش عصرهامون، ماه گذشته بود که شرکت مایکروسافت مرورگر اینترنت Edge Browser را برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس قرار داد. از آن زمان، مایکروسافت یک بروز رسانی را انجام داد که به شما اجازه می دهد تا رمزهای عبور خود را بین رایانه و تلفن هوشمند همگام سازی کنید.
در حال حاضر، در یکی دیگر از بروز رسانی های جدید به نظر می رسد برخی از مسائل و مشکلات مهم که کاربران به آن اعتراض داشتند مانند تخلیه بسیار شدید باتری تا حد زیادی برطرف گردیده است. در نسخه های قبل هنگامی که مرورگر در حال استفاده بود، گوشی خیلی گرم می شد و شما می توانستید تخم مرغ را بر روی آن سرخ کنید، که با این بروزرسانی مواردی که باعث این گرمای زیاد بود حذف شده اند.
پیشرفت های دیگری هم صورت گرفته است که به شما اجازه می دهد به راحتی بین صفحات و تب ها با سرعت بالایی به مرور  بپردازید. پس از به روز رسانی، کاربران هم اکنون می توانند یک تم تیره اضافه و  قابلیت سفارشی کردن ظاهر صفحات وب را داشته باشند.
کاربران با استفاده از نسخه های قبل در گزارش های خود می گفتند که ما مجبور بودیم Edge Browser  را حذف کنیم و دوباره آن را نصب کنیم، امیدوار بودیم که مشکلات برطرف شده باشند. اما حالا این بروزرسانی می تواند کمک بسیاری به کاربران برای استفاده از این مرورگر اینترنتی کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۹۲۱
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال