دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰
​یادداشت//
تمام هنر شهرداری و دستگاه های دولتی سیستان وبلوچستان در فجر انقلاب!
 
در چله انقلاب که همه دشمنان جمع شده اند تا خدمات نظام را تخطئه کنند گویا برخی مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان زمین را گم کرده اند و با توپ دشمن بازی می کنند.
به گزارش عصرهامون؛ در حالی 6روز از آغاز دهه فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سپری شده است که برخی ادارات دولتی هنوز رنگ و بویی از فجر به خود نگرفته اند و مسئولان شان هم در خواب غفلت به سر می برند.

امسال؛ انقلاب اسلامی به بلوغ 40سالگی خود می رسد و این امر می طلبد مدیرانی هوشیار و توانمند بر کرسی مدیریت تکیه بزنند و بتوانند لااقل زیرمجموعه خود را به درستی مدیریت کنند تا کشور را به سرمنزل مقصود برسد اما این امر در سیستان وبلوچستان و برای برخی مدیران هنوز معنا و مفهوم پیدا نکرده است.

در چله انقلاب که همه دشمنان جمع شده اند تا خدمات نظام را تخطئه کنند گویا برخی مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان زمین را گم کرده اند و با توپ دشمن بازی می کنند و به جای معرفی خدمات و دستاوردهای نظام به مردم کارهای مهم تر دیگری دارند که در این بین مدیران کل و روابط عمومی برخی ادارات شهرستان زاهدان حتی نصب پرچم مقدس کشور در مقابل نهاد خدمتی خود را فراموش کرده اند.

شهرداری زاهدان نیز که مسئولیت اصلی زیباسازی و آذین بندی شهر را بر عهده دارد تنها به نصب چند بنر و چراغانی تعداد محدودی از میادین شهر اکتفا کرده و این اقدامات ابتدایی و کودکانه که امروز خردسالان و نونهالان در مهدهای کودک با شرشره زدن به در و دیوار انجام می دهند به عنوان تمام هنر شهرداری و دستگاه های اجرایی در سطح شهر دیده می شود.

مقایسه خدمات انجام شده شهرداری و سایر ادارات دولتی سیستان وبلوچستان با استان های دیگر بیانگر کوتاهی مفرط مسئولان در این استان است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۴۷۰


ارسال