جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳
رقص ترکی "سربازی" برای دلبری از حکام بادکنکی!
 
خوش رقصی حبیب الله سربازی برای استکبار جهانی و سناریو سازی ترور تنها با هدف دلبری از حکام عربی است.
به گزارش عصرهامون، محسن نظری طی یادداشتی نوشت:

شامگاه سه شنبه 4 تیرماه 98 بود که فاز اول سناریوی هالیوودی جریان رسانه ای وهابی برای ناپدیدسازی حبیب الله سربازی (بزرگزاده) یار سابق مالک ریگی کلید خورد و به صورت قطره چکانی اخباری از وضعیت سلامتی این مهره تروریستی مخابره شد  تا فرضیه ترور قوت گیرد.

همزمان با پمپاژ اخبار ضد و نقیض درباره وضعیت سربازی و با روشن شدن هوا در ایران فاز دوم ناپدیدسازی سربازی کلید می خورد و برخی فعالان رسانه ای ضدانقلاب در شبکه های اجتماعی (توییتر و اینستاگرام) شروع به راه اندازی هشتگی هدفمند با کمک کمپ فیک ها می کنند تا گوش رسانه های ضدایرانی را تیز کنند.

در شرایطی که سربازی و همدستانش مست و پاتیل این سناریو ساختگی را هدایت می کردند، شبکه ایران اینترنشنال وابسته به سعودی ها در گفتگویی زنده با خبرنگار خود در ترکیه جویای وضعیت سربازی می شود و این همان چیزی است که تیم پشت پرده این جریان برای دراز کردن گوش حکام بادکنکی به آن نیاز داشتند، یعنی شخصیت سازی از سربازی و اینکه فعالیت او در ایران تاثیرگذار بوده تا سناریوی ترور تنومند شود.

همزمان با پیش رفتن خط به خط طراحی لیدرهای پشت پرده، حبیب الله سربازی عصر چهارشنبه 5 تیر در فاز سوم و طبق پیش بینی ها با انتشار فیلمی با چشمانی گریان از سوء قصد به جان خود آنهم توسط عوامل جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

در فاز چهارم و نهایی سربازی با افزودن پیاز داغ به این سناریو ساختگی که همچنان ادامه دارد، بی امان تقلا می کنند تا مانع قطع مواجب روزانه خود شود.

در هر حال برای پی بردن به این سناریوی قدیمی باید گفت که محور عبری_عربی_غربی بعد از ناکارآمدی جریان های رسانه ای ضدایرانی در سالهای اخیر با هماهنگی و پول آل سعود تصمیم می گیرد چتر حمایتی خود از سرآنها را بر دارد و همه تمرکزش را در شبکه ایران اینترنشنال معطوف کند، در همین خصوص در ماه های اخیر شبکه وهابی کلمه و سهاب از لیست کمک های محور عربی خارج شد و به نوعی نون این افراد آجر شد.

برای این منظور ابتدا و چند هفته پیش شبکه وهابی کلمه با سناریویی ساختگی آل سعود را مجاب کرد که حضورش در عرصه رسانه ای سیستان و بلوچستان لازم است و امروز هم حبیب الله سربازی(بزرگزاده) پادوی سابق مالک ریگی با این طراحی هالیوودی برای ادامه حیاط به جیب اعراب حاشیه خلیج فارس قلاب انداخت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۳۶
مرجع : عصرهامون


ارسال