سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶
یادداشت؛
نشانه و هشدارهای شهادت دکتر فخری زاده
 
خبر شهادت دکتر محسن فخری زاده اندوه دلها را افزون کرد و داغ حاج قاسم ها و شهدای هسته ای را بار دیگر در قلوب ملت ایران شعله ور ساخت.
به گزارش عصرهامون، فرهاد نظریان سامانی در یادداشتی نوشت: ریشه و علت این شهادت بر همگان آشکار است و آن تنها در ممانعت از پیشرفت کشور توسط آمریکایی ها و صهیونیستهاست. این شهادت یک نشانه بزرگیست از سوی خدای متعال برای مسوولانی که ذوق مرگی برای مذاکره با آمریکا، پس از انتخاب جوبایدن از وجنات و کلامشان بار دیگر هویدا شده است.

این شهادت همان نشانه ایست که میگوید راه پیشرفت این کشور در مذاکره نیست و هیچگاه به این مذاکرات خوشبین نباشید که پیشرفت شما نقطه مقابل آمریکایی ها و ایادی کفرشان هست و باید به تقویت داخلی و انسجام بخشی قدرت درونی نظام با تکیه بر ظرفیتهای داخلی پرداخت.

شهید محسن فخری زاده یکی از ده ها مسبب اصلی پیشرفت این کشور بود که طاقت تحمل ایشان، سالها بر آمریکاهی ها و ایادی کفرشان سلب شده بود تا در نهایت به این نقشه شوم خود رسیدند و این باید تا ابد برای غربزدگان داخلی عبرت بزرگ باشد.

و اما در کنار این نشانه، سوالی ذهن را آزار میدهد که این یک هشدار بزرگیست که چرا و چگونه فضا برای جولان دشمنان جهت حذف فیزیکی شخصیتها و دانشمندان این کشور فراهم است و چگونه اسامی این دانشمندان افشا شده است؟
توطئه های خنثی شده که به صورت روزانه توسط دستگاههای امنیتی کشور، رخ میدهد و امنیت و ارامش مستمر را به ارمغان آورده است، برکسی پوشیده نیست ولی ریشه یابی این خط نفوذ در کشور و شناسایی وطن فروشان جانی اقدامیست که باید لحظه ای از دنبال کردن آن دریغ نشود و شجاعت و جسارت نهادهای امنیتی را پیش از گذشته خواهان است  که اگر دنبال نشود خون این عزیزان تربیت شده مکتب انقلاب اسلامی پایمال میشود.

و مهمتر از همه اینکه انتقام سهمگین، شدید و قاطعانه باید علیه اقدام کنندگان این نقشه های شوم ترور باشد تا اینگونه مقامات صهیونیستی و آمریکایی از آن با افتخار و به راحتی یاد نکنند و مسوولیت آن را پذیرا نباشند.

 این انتقام باید فرا منطقه ای و  از بعد نظامی گرفته تا دیپلماسی را فرا بگیرید.

خیالمان از بعد نظامی صدالبته که راحت است ولی روی سخن با مسوولان دستگاه دیپلماسی است که کمتر سعی کرده اند خود را در قاموس یک دیپلمات انقلابی درآورند و ایرانی سازشکار همان چهره ایست که از ویترین این دستگاه دیپماسی به جهان عرضه شده است و همین مبنای گستاخی غربیان شده  و این ظلم است به همه ملت شریف و مقاوم و انقلابی ایران و شهدای این ملت عزیز. دیپلماسی کشور باید ارمغان عزت و استقلال باشد تا منشا بی عزتی و وادادگی و پررویی دشمنان انقلاب.

باشد که خدای متعال به واسطه خون به ناحق ریخته این شهید بزرگوار، از یک فتنه و توطئه بزرگ جلوگیری کند و دلهای فریب خورده به شیطان را آگاه سازد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۶۱


ارسال