سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۹
انتخابات ۹۲ مهر تأییدی بر حقانیت نظام
 
مورچه ای که در حال غرق شدن بود فریاد می زد که : آهای کمک دنیا در حال غرق شدن است! رهگذری که از آنجا عبور می کرد گفت: چرا یاوه می گوئی دنیا کجا دارد غرق می شود؟! این توئی که داری غرق می شوی نه دنیا! مورچه گفت: من که غرق شوم و نباشم انگار دنیا غرق شده!

عصر هامون:
این حکایت مورچه، حکایت بعضی از آقایان اصلاح طلب است که در معرکه ها و حوادث ایام از آنها ظهور و بروز می نماید و مانند آن مورچه هر وقت هوا پس است و اوضاع بر وفق مرادشان پیش نرفت از این معرکه ها برپا می کنند. انتخابات سال ۸۸ که مد نظر خوانندگان گرامی است. در آن بحبوحه که ۸۵ درصد مردم پای صندوق های رأی حاضر و شور انتخاباتی خاصی را در کشور برپا نمودند و رئیس جمهور خود را با آرای بالای ۲۵ میلیونی انتخاب کردند همین آقایان شروع به جرزنی کرده و بازی را به هم ریختند! آنها به بهانه تقلّب فتنه ای را آغاز کردند که چندین ماه تمامی امکانات کشور را به خود مشغول نموده و شادی یک حضور بی سابقه را به کام ملّت مسلمان و ولایت مدار ایران تلخ و از آن طرف موجب شادی استکبار جهانی و صهیونیزم غاصب را فراهم آوردند. در آن فتنه عظما چند گروه به دستور اربابان خود ایفای نقش نمودند. عده ای که واقعاً تحت تبلیغات پرو پا كاندای دشمن فریب خورده بودند! و عده ای از خود راضی که آراء عمومی ملّت را به هیچ انگاشته و خود را در قامت یک ملّت می پنداشتند (( اینها فراموش کرده بودند که این مردم انقلاب کرده اند تا این تبعیض ها و خود بزرگ بینی ها را فرو بریزند، نه اینکه محمدرضا شاهی را بردارند و بجایش دهها محمدرضا جایگزین شوند)) و رأی خود برای انتخاب رئیس جمهور کافی می دانستند! حتی بعضی پا را از این نیز فراتر نهاده و در یک قانون شکنی آشکار و علنی در روز انتخابات رأی خود را به خبرنگاران نشان داده و آنها را به شهادت طلبیده که ببینید من نام فلان کاندید را در برگه ام نوشته ام و اگر فردای انتخابات این فرد پیروز انتخابات نبود صد درصد یقین نمائید که آراء دستکاری و مهندسی شده و مردم باید به خیابانها بریزند و نظام را مجبور نمایند تا آن کسی را که من طرفدارش هستم رئیس جمهور نماید! البته بغیر از اینها گروههای معاند نیز مانند سلطنت طلبان، منافقین، بهائی ها، تروریست های ریگی، اشرار و اوباش و ... آتش بیار فتنه آن انتخابات بودند! بگذریم! آیا به نظر شما بی حرمتی به مردم و نادیده گرفتن شعور سیاسی آنها و یا دست کم گرفتن افکار عمومی مردم ولایتمدار از این بالاتر، تصورش می رود؟!! آیا ظلمی بالاتر از این، به نظام اسلامی تاکنون سراغ داشته اید که کسانیکه نام آنها در چندین نوبت از همین صندوق ها بعنوان رئیس جمهور و نماینده بیرون آمده، در کنار فتنه گران باشند و آتش فتنه را شعله ورتر نمایند و با کمال وقاحت نظام و همچنین عوامل اجرائی و نظارت آنرا متهم به تقلب نموده و خوراک تبلیغاتی برای استکبار و رسانه های معاند را فراهم نمایند؟! اینها ثابت کردند که برای آرای عمومی مردم هیچ ارزشی قائل نیستند و با اصول اولیه دمکراسی که در تریبون های گوناگون از آن دَم می زنند، آشنایی ندارند چون این آقایان هر وقت انتخابات را بر وفق مرادشان می دیدند با به به و چه چه از آن انتخابات به بهترین و دمکراسی ترین انتخابات تعریف و تمجید می کردند ولی وای که در انتخابی رقیب آنها به پیروزی نمی رسید! بیا و ببین که چه قشقرقی برپا نموده و فغان برآورده که آهای چه نشسته اید که حق ما پایمال شده و در روز روشن حق ما را خوردند! ((فتنه ۸۸)) و تا قدرت داشتند در مقابل نظام عربده کشی کرده و هل من مبارز طلبیدند!
نمونه این انسانهای منافق را امروز می بینیم که چون کاندید مورد علاقه آنها رأی آورده مصاحبه پشت مصاحبه، کنفرانس پشت کنفرانس از دیدارها که نگو و نپرس که بله این انتخابات دمکراتیک ترین انتخابات بود و مو لای درزش نمی رود! از این آقایان سئوال می کنیم که آیا انتخابات سال ۸۸ با همین ساز و کار قانونی و با همین دولت و عوامل اجرائی و نظارتی برگزار نشد؟! چه شد که در آن انتخابات تفاوت حدود ۱۲ میلیونی را تقلب و مهندسی آرا نام گذاشتید و به نظام مظلوم جمهوری اسلامی انواع تهمت ها و افتراها را زدید و تا می توانستید علیه نظام دسیسه چینی و توطئه کردید تا جائیکه حتی به امام، ولایت فقیه و همه مقدسات توهین روا داشتید و حتی پاس سید الشهداء و روز حزن و اندوه جهان تشیع که مردم در عاشورای حسینی سرگرم عزاداری آن سرور و سالار شهیدان بودند را نیز نگه نداشتید و با جشن و سوت و هلهله و آتش زدن علم و کُتل و خیمه ابا عبدالله الحسین دشمنی خود را با اهلبیت ثابت و حتی از کتک زدن مردمی که مشغول عزاداری بودند نیز ابا نکردید و بعد هم شروع به تعریف و تمجید از اوباش و دشمنان اهلبیت کرده و از آنها بعنوان مردان خداجو حمایت و پشتیبانی کردید! ولی امروز از انتخابات ریاست جمهوری که اگر حدود ۳۰۰ هزار رأی آن به هر دلیلی باطل می شد نتیجه غیر از اینی بود که امروز ما شاهدش هستیم، را بعنوان انتخاباتی آزاد و دمکراتیک تعریف و تمجید می کنید؟!!
واقعاً اگر نظام در انتخابات سال ۸۸ توانسته بود حدود ۱۲ میلیون رأی را جابه جا نماید، پس از رده خارج کردن حدود ۳۰۰ هزار رأی که مثل نوشیدن یک قطره آب برایش ساده بود!
انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در میان تمامی انتخابات دوران پس از انقلاب یک استثناست چرا که از برکت این انتخاب حقانیت و مظلومیت نظام بر همگان روشن شد تا جائیکه حتی رسانه های بیگانه و معاند نیز به آن اذعان نمودند! و از طرفی رسوائی دشمنان و کسانیکه تا دیروز به این نظام تهمت تقلب می زدند، این انتخابات موجب شد که مهر تأییدی بر درستی و پاکی تمامی انتخاباتی که نظام برگزار نموده باشد! از همین رو الحمدا... می بینیم که حقانیت نظام بر تمام مردم جهان ثابت شد. ثابت شد که انتخابات ایران یکی از سالم ترین انتخابات دنیا است و حتی یک رأی نیز جابجا نمی شود! و از طرفی فتنه گران و دروغگویان نیز رسوا شدند! فتنه گرانی که با یک توهم و شانتاژ تبلیغی به بهانه تقلب، چندین ماه تهران و شهرهای بزرگ را درگیر فتنه ای کردند که سودش نصیب استکبار جهانی شد و خسران دنیا و آخرتش برای آنها باقی ماند!
فتنه گرانی که سالها نان و نمک این نظام را خورده و از قِبَل این نظام به نام و نانی رسیده بودند! کسانیکه اگر آبرویی داشتند از همین نظامی بود که بیرحمانه بر آن هجوم آوردند! کسانیکه بعضی از آنها امروز به نوکری و پادویی سازمان های جاسوسی سیا و موساد، در خارج مشغول هستند و دلخوش نوکری به استکبارند و بعضی نیز امروز در داخل به توطئه و اجرای فرامین ارباب مشغول و بعضی نیز در انزوا! این است عاقبت کسانیکه در مقابل حق ایستادند. ایکاش بعضی که مرد هستند به خود آیند و از زندگی خائنین درس بیاموزند! عبرت بگیرند از عاقبت شوم کسانیکه در مقابل ولایت ایستادند! و ببینند آبرو و عزت کسانیکه خود را سرباز و جانفدای ولایت می دانند. کسانیکه حاضر نشدند برای خشنودی استکبار دل رهبر و مقتدایشان را به درد آورند و مردانه از ابتدای فتنه تا آخر پای رهبری ایستادند و خم به ابرو نیاوردند! کسانی از جنس شهدا، صابرین و بصیران ...!! تفاوت عاقبت بخیری و سعادت در دنیا با خسران در دنیا و آخرت یک چیز است فقط ولایت و ولایت پذیری! دوستی و قبولی ولایت و یا دشمنی با ولایت!!
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۶۰


ارسال