يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۲:۴۰
الویت های روحانی در سیستان و بلوچستان/4
آقای رئیس جمهور، مراقب وهابیون زمین خوار باشید
 
پهنه ی دریای چابهار تا حوالی سیستان و از دیگر سو به سمت سیرجان و کرمان سرشار از روستاهایی است که وهابیون بر دست یابی بر آنها طمع ورزیده اند، رییس جهور منتخب اگر طرحی جامع برای این مناطق نداشته باشد، طولی نمی کشد که کشور صحنه جولان وهابیون و منافقین مسلمان نما می گردد.

به گزارش عصر هامون؛ در مهندسی جامعه و یا به عبارتی جامعه سازی جدید آنچه پیش از هر عامل دیگری برای طرح ریزان شهری اهمیت دارد روستاها هستند، روستا با پراکندگی و واقع شدن در میان زمین های گسترده و گاه بایر که هنوز ثبت رسمی مالکیت شخصی نشده اند مکان مناسبی برای زمین خواران است، زمین خوارانی که بدنبال اراضی گسترده و ارزان هستند.

برای باز کردن بحث ابتدا گریزی می زنم به بیش از۶ دهه ی قبل در سرزمینی بنام فلسطین، در آن روزگاران یهودیان ثروتمند بدون ایجاد قیل و قال و در قالب خریداران اراضی بایر یا کشاورزی به روستاهای فلسطین می رفتند و با خرید زمین های آن روستاها، مالک تنها چند هکتار زمین دور افتاده و روستایی می شدند، اما این پایان کار نبود، چراکه با خرید یک روستا زمین های بایر اطراف آن تا مرز روستای بعدی بدلیل ثبت نشدن در سازمان های اسناد و املاک تحت عنوان تملک شخصی، متعلق به کسی است که آن زمین ها را دیوار چینی کند.

قاعده ای در فقه وجود دارد تحت عنوان «احیای موات» با این مضمون که اگر شخصی زمینی بایر و مرده را دیوار چینی کرد آن زمین تحت اختیار اوست، یهودیان با این حربه توانستند با خرید زمین های کشاورزی و روستاهای اعراب فلسطینی حد فاصل بین این روستاها را نیز تصاحب نمایند.

آنچه امروز وهابیون و جیره خوران تحت امر آنان می اندشند اجرای طرحی است مشابه فلسطین در ایران که استارت این طرح را از سیستان و بلوچستان زده اند، اینان سعی دارند با نفوذ پرتراکم ترین استان کشور در بخش روستایی و تملک اراضی روستاییان و مهاجرتشان به شهرها، با برهم زدن نظم جمعیتی کشور زمین های بایر بین روستاها را نیز احیای موات کرده و تملکی عظیم ایجاد کنند.

ممکن است عده ای ساده باور این ماهیت شناسی را توهم توطئه نامیده و چنین طرح های بلند مدتی را غیر ممکن بپندارندبه همین دلیل توجه تان را جلب می کنم به بخشی از دکترین شماره ۶ دانشوران صهیون:
«اریستوكراسىِ غیرصهیونیستى از این پس قدرت سیاسى ندارد و باید آن را مرده تلقى كرد، ولى به سبب داشتن زمین و خودكفایى مواد غذایى می‏ تواند به عنوان خطرى بزرگ ما را تهدیدكند لذا باید به هر قیمتى كه شده آنها را از داشتن زمین محروم كنیم براى وصول به این هدف باید مالیاتهاى سنگین به زمین‏ها ببندیم و وضعى پیش آوریم كه زمین‏داران املاك خود را براى گرفتن قرض در گرو طلبكاران بگذارند. به كمك چنین تدابیرى، زمین‏داران بدون قید و شرط تسلیم ما خواهند شد.

پروتکل های دانشورن صهیون سند معتبر تاریخی است، پروتكل‌ها برنامه‏ عملى صهيونيزم جهاني براي تخريب همه جانبه جوامع در عرض يك قرن و سلطه بر آنهاست.

وهابیت بعنوان زاده ی ناپاک بریتانیا، صهیونیسم و سنت های جاهلی اعراب پتانسیل بالقوه ای برای به سرانجام رساندن برنامه های بلند مدت صهیونیزم دارد.

در سال ۸۹ موجی در قوه قضاییه مبنی بر مبارزه با زمین خواری راه افتاد که متاسفانه به فراموشی سپرده شد، در همان سال حجت الاسلام حمیدی گفته بود: مردم مطمئن باشند دستگاه قضايي و دولت در برخورد با متخلفان و متصرفان زمين هاي ملي به هيچ عنوان کوتاه نخواهند آمد و با قاطعيت برابر قانون با اين دسته از افراد برخورد مي کنند.
همچنین در سال ۸۸ تنها در یک مورد از پرونده های زمین خواری در استان سیستان و بلوچستان بيش از يک ميليون و ۲۵۰ هزار مترمربع بود که این زمين هاي ملي تصرف شده در شهرستان ایرانشهر رفع تصرف شد.
خوشبختانه قوه قضائیه در این رابطه واکنش های مناسبی از خود نشان داده است لیکن موضوعی با این سطح اهمیت همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد که این مهم نیز در اختیار رئیس جمهور منتخب است،رییس جمهور منتخب باید با ایجاد حساسیت پیرامون زمین خواری وهابیون برای مسئولان استانی و شهری الویت هایی قرار داده و همچنین مسئولین فرهنگی را مجاب به فرهنگ سازی پیرامون حضور مردم در روستاها نماید، مادامی که روستاهای کشور تحت تملک خود مردم باقی بماند دشمنان و وهابیون زمین خوار معبر ورودی دیگری نخواهند یافت.
حسین بزی.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۴۰۳


ارسال