چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۶
حرف ژنرال زینی آمریکایی یا دکتر ظریف...؟!
 
آقای دکتر ظریف! زمانی که فرمانده قدرتمند شما جواب تهدیدات و زیاده گویی ها و گنده بافی های آمریکا را در مانور های نظامی و غیر نظامی می دهد آن موقع شما در جمع دانشجویان با اظهارات غیر کارشناسانه قدرت خیالی ای برای آمریکا دست و پا می کنید که در چنته آنها وجود ندارد؟!
به گزارش عصر هامون، جناب آقای دکتر ظریف، وزیر محترم امور خارجه ایران اسلامی خود را سرباز پا در رکاب مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای می داند.

به خاطر این اعلان وفاداری جالب و جاذب وظریفانه به ایشان آفرین و خداقوت می گوییم و حقیقتا دعای خیلی از مردم مسلمان را بدرقه راه خود کرده اند و امید وافر و واثق داریم که همواره محکم و ثابت قدم باشند و کمتر از این از یک سرباز سرفراز توقع نمی رود. این گونه سرباز باید مطابق نعل به نعل پا جای پای فرمانده اش بگذارد. تحلیلی خلاف فرمانده آگاه و خبیرش در جمع عموم تحویل ندهد.

آقای دکتر ظریف! زمانی که فرمانده قدرتمند شما جواب تهدیدات و زیاده گویی ها و گنده بافی های آمریکا را در مانور های نظامی و غیر نظامی می دهد و حیدر وار به آنها نهیب می زند، لرزه بر اندام آنها می افتد و خواب از چشمان خائف آنها می پرد. آن موقع شما در جمع دانشجویان با اظهارات غیر کارشناسانه قدرت خیالی ای برای آمریکا دست و پا می کنید که در چنته آنها وجود ندارد؟!

جناب آقای دکتر ظریف! کی به عرض رسانده است که آمریکا قادر است در مدت ده دقیقه تشکیلات نظام و مسائل هسته ای ما را از بین ببرد؟

آیا آن جناب مرعوب لفاظی ها و سر هم بندی کردن های جان کری در مذاکرات طولانی کذایی قرار گرفته اید یا بخاطر دوری از وطن اسلامی خود، از ظرفیت نظامی ما که نظام سلطه را به هراس انداخته است واقف نیستید؟!

آیا آن جناب اعتراف ژنرال زینی فرمانده ناو هواپیما بر آمریکا در جنگ ایران و عراق را نشنیده اند که گفتند: بارها و بارها از ترس قایق های تندرو ایران خوابم نبرده است؟ آیا قدرت نظامی الان ما "به حول و قوه الهی" با زمان اعتراف ژاندار زینی قابل مقایسه است؟ ما در طول سالیان متمادی بعد از جنگ بر اساس آیه شریفه : "واعدوا لهم ماستطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدوّ الله و عدوّکم" آنچه در توان داشته ایم از حیث سلاح ومانور های نظامی و قدرت روحی و جسمی، خود را برای پشیمان کردن دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، آماده کرده ایم. آمریکایی ها ازدستاورد های افرادی مثل سردار تهرانی مقدّم عزیز ترسیده اند.

آمریکایی ها در جنگ سی و سه روزه حزب الله با صهیونیست غاصب و جنگ های بیست و دو روزه و هشت روزه غزه با آن رژیم جعلی که یک جنگ نیابتی بین ایران و آمریکا بود خوب هم ترسیده اند. با زبان حال گفتند: از این بفهم که دریا چه طوفانیست

آنها روی جنگ نیابتی رژیم قانونی سوریه با تروریست های آمریکایی حساب باز کرده اند، آنها حرف سردار عزیز جعفری فرمانده محبوب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را – که درجواب خبرنگاری که گفت: اگر هواپیماهای صهیونیست اماکن هسته ای ما را بزنند واکنش ایران چگونه خواهد بود؟ گفتند: در این صورت اسرائیلی باقی نخواهد ماند که هواپیماهایشان به آنجا برگردند – خوب فهم کرده اند.

آری آقای ظریف بزرگوار! آنها از وحدت رهبری و وحدت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی و قدرت نظامی ارتش و سپاه پاسداران و بسیج بیست ملیونی و آسیب پذیری صهیونیست و نیروهای نظامی خودشان که در تیررس سلاح های مخرّب و آتشین ایران اسلامیست به سختی ترسیده اند. می طلبد که بلبل زبانی آنها در حین مذاکره را وقعی ننهید.

شما هنوز قدم های اول مذاکره را برداشته اید، عقل اقتضا می کند مطالعه دقیقی روی قدرت نظامی کشور خود انجام دهید و این قدرت فوق العاده الهی را که یکی از مؤلّفه های مهم آن قدرت نظامی است به رخ طرف های مقابل – به خصوص جان کری – بکشید. نه اینکه در آستان مذاکره بگویید: خزانه ما خالی است و آمریکا قادر است در ظرف ده دقیقه تشکیلات نظامی ما را از بین ببرد!

جناب آقای دکتر ظریف! در حین مذاکره به خدای تبارک و تعالی توکل کنید و با سمبه پر قدرت با آنها مواجه شوید و از قدرت پوشالی آمریکا واهمه نداشته باشید و بعید هم می دانم فرزند و سرباز مقام معظم رهبری ترسی از این ببر های کاغذی داشته باشد.

این بنده آن جناب را به مصاحبه آقای حسنین هیکل سیاست مدار مبرّز مصری با امام (ره) در سال ۵۸ ارجاع می دهم که آن ولی خدا – که خیلی ها دم ازخط او می زنند – درجواب آن سیاست مدار که گفت: باید از آمریکا حساب کشید! بیان فرمودند: مَثَل آمریکا مَثَل آن شیر بی یال و کوپالی است که از جنگل عبور می کرد، در حال عبور نعره می کشید و دمش را به زمین می سابید و از ما تحتش چیزی بیرون می کرد. شیر مورد سؤال قرار گرفت که چرا نعره می کشید و چرا دمب را به زمین می سابید و چرا از ماتحتت چیزی بیرون می کنی؟ شیر در جواب گفتند: اولا نعره می کشم که اهل جنگل تصور کنند که من هنوز سلطان جنگلم ثانیا دم را به زمین می کشم شاید مصلحی پیدا شود که دیگران مرا لت و پار نکنند. ثالثا از ما تحتنم چیزی بیرون می کنم، چون پیر و فرتوت شده و قوه ماسکه خود را از دست داده و قادر به کنترل خود نیستم.

حالا سی و چهار سال از آن مصاحبه تاریخی امام بزرگوار گذشته است معلوم است که قدرت آمریکا به مراتب رو به تحلیل رفته است. و آمریکای فرتوت دنبال یک منجی می گردد و مذاکره را برای مذاکره می خواهد. البته باید ما با ظرافت هر چه تمام تر از این فضا استفاده کنیم و کار های خود را پیش ببریم و ضمن پیش بردن مسائل خود، فرتوت بودن آمریکا را به افراد غافل متذکر شویم. و در روز قیامت جوابی برای امام و شهدای گلگون کفن – که با توکل بر خدای تبارک و تعالی قدرتی برای آمریکا قائل نبودند – داشته باشیم. انشاءالله همین طور خواهد بود.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۸۶۲


ارسال