پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ,18 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۷
به بهانه گستاخی اروپا/ مملکت ما جای باغیرتهاست!
 
همین ابتدا عرض کنم کسانی که بهشان بر می خورد این متن را نخوانند! آنهایی که هنوز ناموسشان مملکتشان هست، بخوانند!
به گزارش عصرهامون،اصولا آدم ها را می توان به گونه های مختلفی دسته بندی کرد! آدم های خوب یا بد! زشت یا زیبا! سیاه یا سفید! و… این بسته به ذوق و سلیقه هر کسی دارد! و البته حس و حال طرف! امکان دارد شرایط به گونه ای رقم بخورد و یا یک اتفاق خاصی رخ دهد و تو بر حسب آن اتفاق دسته بندی خود را انجام دهی، مثل شرایط کنونی! یعنی چه؟ عرض می کنم! در این چند ماه حوادث مختلفی داخل و خارج کشور رخ داده ! که صد البته هر کدام از اهمیت خاصی هم برخوردار بوده! بعضیهایش خوب و بعضی هایش بد و حال به هم زن! نمی خواهم تک تک آنها را نام به ببرم. نه شما حوصله و وقت دارید و نه من اعصاب درست و حسابی! این رگ غیرت ما هم بدجوری زده بالا. می بینید رفقا گاهی اتفاقاتی رخ می دهد که تو به هم می ریزی و رگ غیرتت می زند بالا و احتمال دارد چیزهایی بگویی که بعضی ها خوششان نیاید! مثلا به امریکا فحش دهی ! خب امکان دارد یک عده ای خوششان نیاید تو به کدخدایشان بد و بی راه بگویی! مثل این می ماند که تو به ناموس کسی حرف بد بزنی، خب حق دارد ناراحت شود! این روزها امریکا و اروپا شده است ناموس یک عده ای! اینها هم که به هر حال ناموس پرست هستند دیگر، دوست ندارند تو به ناموسشان بد بگویی! من اعتقاد دارم اساسا آدم بی ناموس در این دنیا وجود ندارد! فقط ناموسشان را عوضی گرفته اند! بگذریم خیلی از بحث فاصله نگیریم هر چند همین بحث ناموس هم به موضوعمان ربط دارد! شاید در ادامه بیشتر به آن اشاره شود!

یادتان هست دیگر؛ حرف این بود که آدم ها جورهای مختلفی هستند! من یک دسته بندی دیگری هم پیدا کرده ام، در این چند روز گذشته ! همین جا عرض کنم که احتمال دارد برای انعقاد درست و حسابی بحث یک مثالهای خاصی هم بزنیم ! مجبور هستیم دیگر ! شما بگذارید به حساب اعصاب خرابمان!

من معتقدم آدم ها دو دسته هستند یا باغیرت ند یا بی غیرت! یا رگ غیرت دارند یا نه! البته بعضی ها هستند که فکر می کنند رگ غیرت دارند؛ اینها را هم در همان دسته بی رگ ها قرار می دهیم! چون آن چیزی که زده بالا رگ غیرت نیست! رگ بی غیرتیست!

در جایی نشسته بودیم؛ دوستی از قلدری امریکا حرف می زد! یکی گفت خب زور دارد و می تواند ! رفیقی پرسید تو ناموس داری! گفت بله! گفت اگر روزی تو محله شما، تو به همراه خواهرت در حال عبور از کوچه هستید؛ یک هو قلدر محل بیاید، بخواهد، به خواهرت یعنی ناموست جسارت کند! به زور ها!! یعنی با پررویی و گردن کلفتی بخواهد ناموست را ازت بگیرد! تو چه می کنی؟! حتما سینه سپر می کنی و می گویی گور پدرت! می خوابانی بیخ گوشش، دهنش را سرویس می کنی! و به راهت ادامه می دهی! البته اگر آدم با غیرتی باشی! حالا آن قلدر محل به همه کسبه و بازاریها می گوید از فردا کسی حق ندارد به فلانی چیزی بفروشد! به اصطلاح خودمان تحریمت می کند! قلدر هست دیگر! زور دارد و می تواند!! تو چه می کنی؟ ناموست را به خاطر شکم می فروشی؟ اینجا فرق با غیرت و بی غیرت معلوم می شود! امریکایی و اروپایی جماعت هستند که معنی این حرف ها را نمی فهمند عزیز دلم، ولی تو خوب میدانی! آن روزی که صدام به این مملکت حمله کرد؛ رگ غیرت یک عده ای زد بالا ! یک عده هم عین خیالشان نبود! آنهایی که رگ غیرتشان زد بالا مملکت و آب و خاکشان ناموسشان بود!

حالا ما هم رگ غیرتمان زده بالا! می دانی چرا؟! ۳۵ سال از عمر این نظام می گذرد کلی هزینه داده ایم تا آدم های بی ناموس و حرامزاده پایشان از این ممکلت کوتاه شود! لانه جاسوسی شان را خراب کرده ایم، زده ایم توی سینه شان و خوابانده ایم بیخ گوششان، حالا طرف با پررویی می گوید می خواهیم دفتر بزنیم در این مملکت، تا اوضاع حقوق بشر را بررسی کنیم! جمع کن بابا!

البته ما طرف صحبتمان غرب و اروپا نیست حرف ما با داخلی هاست! دوستان چه شد که اروپایی ها اینقدر گستاخ شدند؟ چه کردیم که به فکر تاسیس دفتر شدند؟ شاید بگویید جنگ روانیست! که البته هست ولی حتی اگر در حد حرف هم باشد، فقط نگاه کنید از کجا به کجا رسانده اند ما را! تا دیروز خاکریز انرژی هسته ای بود؛ اجازه نداده بودیم یک قدم بیایند جلو، حالا حرف از تاسیس دفتر و نظارت بر حقوق بشر در ایران می زنند! طرف تا توانسته از فروش سلاح شیمیایی و میکروبی و … پول به جیب زده و صدام را تجهیز کرده، حالا از حقوق بشر حرف میزند! آخر آدم های هیچی نفهم ! مگر گزارش احمدشهید تازه به دوران رسیده ی مالدیویایی که برای خوش خدمتی به اربابان اروپایی خود هر گونه که آنان بخواهند پارس می کند چه اعتباری دارد برای ما؟ از اینگونه گزارش های پوچ و سیاسی از اول انقلاب تا کنون بارها و بارها صادر شده است!

صدام به خاک ما تجاوز کرده، با پرویی از همه مدل سلاح های شیمایی و میکروبی به شکل وحشیانه ای استفاده کرده، هر چند روز یک بار بمب روی سر مردم شهرهای دزفول و قصرشیرین ریخته؛ همه اش را هم دیده اید، آخرکار با بی آبرویی صدام را پس از ۶ سال از آغاز جنگ متجاوز خواندید! کلی هم گزارش علیه ایران اسلامی صادر کردید؛ حالا بعد کلی پرویی می آیید وضعیت حقوق بشر ما را زیر سوال می برید؛ آدم های نژادپرست! می دانید اصلا حرف زدن با شما فایده ای ندارد! گفتم طرف صحبت ما دوستانیست که شاید ما را بی سواد و تندرو و افراطی بخوانند! ما شما را آدم های باغیرت و انقلابی می دانیم ! احساس می کنیم زیادی خوش بین شده اید به این غربی های بی ناموس! خدا وکیلی رفقا بیایید و به حرف این افراطی های دلسوز گوش دهید! یکبار با اقتدار جوابشان را بدهید!

خوب نگاه کنید به مواضعشان بعد حدود یک سال از دولت تدبیر و امید. هی گفتید مودب، باهوش، زیرک؛ لبخند زدید و سعی کردید اعتماد سازی کنید! راستی آزمایی را هم به ادبیات سیاسی کشور افزودید تا دل غربی ها را بدست آورید! چه شد؟ بخدا آنها دست از سرمان بر نمی دارند! از ما نشنیده بگیرید ولی من که فکر می کنم پرداختن به مباحث حقوق بشری و اینقدر مانور دادن روی آن زمینه برای مذاکرات بعدی با ۵+۱ می باشد! این خط، این هم نشان! از ما گفتن بود! شاید بگویید ما خیلی بد بین هستیم!

به هر شکل ما که به این بی ناموس ها خوش بین نیستیم! بخدا شما را دوست داریم! سعی می کنیم به دولتتان کمک کنیم! از ما که اگر شما جواب دندان شکنی به این غربی ها بدهید، از گرفتن یارانه خود هم انصراف بدهیم! به هر حال ما بین شما و آنهایی که به هر قیمتی می خواهند دل اوباما و نتانیاهو و کامرون را شاد کنند فرق می گذاریم! آنها دیگر رسیده اند به مرحله ای که می خواهند لذتشان را ببرند! از آنها گذشته که بخواهند از خود غیرت و تعصب انقلابی نشان دهند! طرف تا وزیر امور خارجه انگلیس خبیث لبخند می زند کلی حال می کند! اینها به غرب حساسترند تا ناموس خود! اصلا غرب شده ناموسشان! ولی شما که با آنها فرق دارید! شما خودی هستید! حتی اگر مارا ناخودی بدانید! شما فرزندان انقلاب هستید. بخدا ما دلمان برای مملکتمان می سوزد! بیایید به حرف ما گوش دهید! پاسخشان را جوری بدهید که بدانند این مملکت جای آدمهای باغیرت و ناموس پرست است نه جای اجنبی های آمریکادوست!َ
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۹۳۳


ارسال