سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ,18 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲
پیگیری حرف حساب کانال تلگرامی عصرهامون؛
مشکل قطع گاز، فنی و به رگلاتورها برمی گردد/ 4400 مشترک زاهدانی دارای گاز شهری هستند
 
مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان علت اصلی قطع و وصل شدن گاز در برخی نقاط زاهدان را مشکل فنی عنوان کرد و گفت: با توجه به سردی هوا این مشکل شب هنگام در بعضی رگلاتورهای گاز پیش می آید.
به گزارش عصرهامون، روز گذشته جمعی از ساکنان خیابان دانشگاه زاهدان در پی ارسال پیامی به کانال تلگرامی عصرهامون مبنی بر اینکه 10 روز است که منزل آنها دارای گاز شهری شده است اما هر روز صبح گاز قطع و وصل می شود، گفتند: در این راستا حتما باید با اداره گاز تماس گرفته شود تا مشکل آنها در این زمینه برطرف شود؛ لذا این ساکنان با ارسال پیامی خواستار پیگیری موضوع ذکر شده از طریق پایگاه خبری عصرهامون شدند.
در همین راستا در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با محمدحسن طهرانی مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان داشت وی علت اصلی قطع و وصل شدن گاز در این منطقه را مشکل فنی عنوان کرد و گفت: این مشکل در بعضی رگلاتورهای گاز پیش می آید به خصوص هنگامی که هوا سرد است در شب این مشکل ایجاد می شود که در این راستا مشکل را بررسی و حل کردیم.
 

وی ادامه داد: این مشکل فنی برای همگان نیست چون از رگلاتورهای مختلفی در شهر استفاده شده و فقط در برخی نقاط وجود دارد که در این خصوص علاوه بر اضاف کردن سه گروه کاری؛ به گروه های امدادی و تلفن های شرکت هم اضاف کرده ایم تا به محض تماس از سوی شهروندان نیروهای شرکت گاز در کمترین زمان آماده ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باشند.
طهرانی خاطر نشان کرد: در زمینه درخواست مردم با توجه به سرد شدن هوا برای اشتراک گاز با وضعیت بهتری نسبت به گذشته مواجه هستیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه نگرانی در زمینه گاز شهری برای مشترکین وجود ندارد، افزود: در حال حاضر بیش از چهار هزار و 400 مشترک در زاهدان از نعمت گاز شهری برخوردار هستند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۱۲۲


ارسال