جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
قطعی 4ساعته خطوط همراه، ثابت و اینترنت در ظهر روز گذشته باعث بروز مشکلاتی برای مردم منطقه سیستان شده بود.
به گزارش عصرهامون، شهروندان سیستانی و دیگر هم استانی ها، روز گذشته و صبح امروز در تماس های متعددی با خبرنگاران ما خواستار پیگیری و جویا شدن علت این مشکل شدند.
یکی از شهروندان ساکن زاهدان گفت: با توجه به اینکه یکی از بستگانم در بیمارستان بستری است، روز گذشته نتوانستم از احوالات او در زابل تا اوایل شب اطلاع پیدا کنم.
محمد.ن در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: میزان قطعی روز گذشته خطوط ثابت و همراه و اینترنت در سیستان به طور قابل توجهی بالا بود و نیاز است تا مسئولان مربوطه در این زمینه پاسخ لازم را ارائه کنند.
وی بیان کرد: تماس های تلفن های ثابت، سیار و اینترنت از الزامات جامعه بشری محسوب شده که اگر نباشند، زندگی مردم مختل می شود.
یکی دیگر از شهروندان سیستانی نیز با ابراز گلایه از قطعی های تلفن های همراه، ثابت و اینترنت گفت: مسئولان باید به گونه ای آماده رفع مشکلت باشند تا در اینگونه قطعی ها کمترین میزان برای اتصال مجدد خطوط را شاهد باشیم.
علی.م در گفت و گو با عصرهامون افزود: قطعی ها علیرغم ایجاد مشکلات برای مردم، می تواند مشکلات امنیتی را نیز ایجاد کند و براین اساس نباید این مدت قطعی در منطقه وجود داشته باشد.
وی خواستار برنامه ریزی دقیق مسئولان برای هرچه کمتر شدن اینگونه مشکلات شد.
اجرای کار عمرانی بدون استعلام عامل قطعی 4ساعته خطوط ارتباطی در سیستان
مدیرعامل شرکت مخابرات سیستان و بلوچستان گفت: اجرای کار عمرانی بدون انجام استعلامات از دستگاه های خدمات رسان در منطقه سیستان عمل قطعی خطوط ثابت و همراه و اینترنت در آن منطقه بوده است.
محمودرضا رضایی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: یکی از شرکت هایی که در طرح آبرسانی با لوله دشت سیستان در حال فعالیت است، بدون انجام فرایند استعلامات از محل اجرای پروژه، اقدام به عملیات اجرایی کرده که این امر باعث قطعی فیبر نوری  ودر پی آن قطع خصوص ارتباطی ثابت و همراه و اینترنت شده است.
وی ادامه داد: براساس قانون، مقررات و آیین نامه ها، هر نهاد و شرکتی که بخواهد طرح و پروژه ای را انجام دهند و یا حفاری داشته باشد باید قبل از آغاز طرح، استعلامات مربوطه را از دستگاه های خدمات رسان و مربوطه دریافت کند که متاسفانه این شرکت از دریافت استعلامات خود داری کرده بود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در سفر کاری تهران می باشد، فردا صبح پس از بازگشت به زاهدان، علیه این شرکت خاطی با توجه به وارد شدن خسارات به شرکت مخابرات و مردم منطقه سیستان، طرح دعوای قانونی از مراجع ذیصلاح را خواهم کرد.
شایان ذکر است تاکنون در روند اجرای پروژه آبرسانی به مزارع چندین بار شاهد قطع فیبر نوری از سوی مجریان طرح بوده ایم.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۴۶


ارسال