يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۲
گزارشی از آخرین وضعیت ترافیک راه‌‌ها؛
محدودیتی در خطوط هوایی و جاده ای سیستان وبلوچستان وجود ندارد/ تردد در تمامی جاده ها برقرار است
 
در حالی بیشتر جاده های مواصلاتی یا خطوط هوایی در کشور به علت شرایط نامساعد هوا با مشکلات و محدودیت هایی مواجه شده اند که خطوط هوایی، ریلی و جاده ای در سیستان وبلوچستان مشکلی نداشته و تردد در محورهای مواصلاتی آن به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
به گزارش عصرهامون، در حالی بیشتر جاده های مواصلاتی یا خطوط هوایی در کشور به علت شرایط نامساعد هوا، بارش برف و دید کم دچار محدودیت های عبور و مرور یا تاخیر در پرواز و لغو بلیط و یا مسدود شدن جاده ها هستند که خطوط هوایی، ریلی و جاده ای در سیستان وبلوچستان مشکلی نداشته و باز است به گونه ای که تردد در محورهای مواصلاتی استان به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
علی خانقائی مدیر کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون گفت: هیچ محدودیت ترافیکی در جاده های استان وجود نداشته و ندارد.
وی افزود: تردد در تمامی جاده ها برقرار است و مشکلی در این خصوص نداریم.

پروازها طبق برنامه انجام می شود
حسن اعرابی مقدم مدیر کل فرودگاه‌های استان هم در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: موقعی که فرودگاه مهرآباد بسته بود با تاخیر یا کنسل شدن بلیط پروازها مواجه بودیم که این تاخیرها در ورود بود.
وی بیان کرد: فرودگاه زاهدان در راستای انجام پروازها هیچ مشکلی ندارد اگر پروازی هم دیر انجام می شود به این دلیل است که دیر می آید.
اعرابی مقدم تاکید کرد: هیچ محدودیتی در خصوص انجام پروازها در فرودگاه زاهدان وجود ندارد و طبق برنامه پروازها انجام می شود.
در همین راستا بر اساس گزارش پیامکی مركز مديريت راه های كشور محورهای مسدود غيرشريانی شمشک –ديزين،اولنگ-شاهرود،گنجنامه-تويسركان،سی سخت-سميرم و پونل-خلخال به علت نبود ايمنی كافی تا اطلاع بعدی مسدود می باشند.
 
آخرين وضعيت ترافيكی:
در ادامه این گزارش آمده است که درحال حاضر ترافيک در آزاد راه قزوين- کرج- تهران در برخی مقاطع/ آزادراه تهران- ساوه و بالعکس/ واوان-اسلامشهر/ ملارد- صفا دشت سنگين و تردد در ساير محورهای اصلی کشور به صورت روان در جريان می باشد.
 
آخرين وضعيت جوی:
در برخی از محورهای استان های يزد و اصفهان بارش پراکنده برف و در برخی از محور های استان ايلام، کرمانشاه، لرستان پديده مه گرفتگی را شاهد هستيم.
لازم به ذكر است جهت تردد در محورهای كوهستانی و برف گير كشور به همراه داشتن زنجير چرخ الزامی است.
مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۰۴۴


ارسال