چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی حفاری های متعدد شرکت گاز و عدم ترمیم به موقع آن باعث نارضایتی مردم کلان شهر زاهدان شد که دادستان این شهرستان گفت: اگر در مسیر اجرای کار ثابت شود فرد یا افرادی کوتاهی و یا سهل انگاری کردند با قاطعیت و بر اساس قانون با آنان برخورد خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، در حالی این روزها اکثر خیابان های سطح کلان شهر زاهدان با وجود چاله های عمیق، حفاری های متعدد و دست اندازهای عجیب و غریب مواجه است که این امر صدای نارضایتی مردم را به پا کرد.
کنده کاری و حفاری های موجود در اکثر معابر، کوچه ها و خیابان های شهر زاهدان از سوی شرکت های گاز، آب و فاضلاب و غیره باعث شده اکثر خیابان ها آسفالت نامناسبی داشته باشند به گونه ای که برای تردد ماشین ها، رانندگان باید رالی پر هیجانی را پشت سربگذارند.
علی ای حال صدای نارضایتی ها مردم زاهدان باعث شد تا دادستان شهرستان وارد عمل شود و از روند اجرای پروژه گاز رسانی و حفاری های مربوط به آن بازدیدی داشته باشد.
 

حجت الاسلام علی موحدی راد در این بازدید بیان کرد: مردم از نوع کار و نحوه اجرای پروژه گازرسانی بسیار گلایه دارند و این وضعیت برای آنان قابل قبول نیست.
وی گفت: مسئولان امر باید با جدیت بیشتر و با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکاناتی که دارند در مسیر جلب رضایت مردم حرکت کنند.
 دادستان زاهدان در ادامه بر لزوم اجرای پروژه گازرسانی به بهتربن نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن به ویژه موضوع ترمیم نوارهای حفاری تاکید کرد و افزود: وضعیت فعلی به هیچ ‌وجه قابل قبول نیست.
 

وی خاطر نشان کرد: اگر چه در مسیر ترمیم حفاری ها مسائلی از قبیل شرایط جوی سبب کندی کار می شود اما باید برنامه ریزی لازم در این رابطه انجام شود چرا که در مسیر خدمت به مردم هیچ گونه قصوری پذیرفتی نیست.
این مسئول در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: چنانچه در مسیر اجرای کار ثابت شود فرد یا افرادی کوتاهی و یا سهل انگاری کردند با قاطعیت و بر اساس قانون با آنان برخورد خواهد شد.
وی گفت: برای ایجاد رفاه مردم در بخش های مختلف عمرانی، کارشناسانی از دادستانی زاهدان برای نظارت بر عملکرد در هر حوزه انتخاب شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۱۶۰


ارسال