چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
جهادی که همچنان ادامه دارد؛
حضور پزشکان بسیجی در شرقی ترین نقطه ایران/ آغاز به کار چهل و هفتمین بیمارستان صحرایی در گشت
 
صبح امروز به همت سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چهل و هفتمین بیمارستان صحرایی با هدف ارائه بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم در نقاط محروم و دور افتاده در منطقه گشت سراوان آغاز به کار کرد.
به گزارش عصرهامون، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون اقدامات بی نظیری جهت رفع محرومیت زدایی و ایجاد اشتغالزایی درنقاط محروم و دور افتاده کشور به ویژه در پهناور ترین استان کشور انجام داده که افتتاح بیمارستان های صحرایی نمونه ای از این اقدامات است.
بیمارستان هایی که با ارائه بهترین خدمات پزشکی رایگان و با مجهز و مدرن ترین تجهیزات در جهت رفع مشکلات درمانی مردم در دورترین نقاط محروم و صفر مرزی ایجاد می شود تا مرهم دل محرومان باشد.
در همین راستا صبح امروز به همت سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چهل و هفتمین بیمارستان صحرایی با هدف ارائه بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم در نقاط محروم و دور افتاده در منطقه گشت سراوان با حضور 26 پزشک از تهران و سیستان وبلوچستان آغاز به کار کرد.
قرار است در این بیمارستان کلیه خدمات عمومی و تخصصی در بخش های دندانپزشکی، قلب، رادیولوژی و غیره ارائه شود.
لازم به ذکر است که پیش از این نیز 46 بیمارستان صحرایی بسیج و سپاه در جنوب شرق کشور از سال 88 تا پاییز 96 در نقاط مختلف و دور افتاده راه اندازی شده بود که در آنها علاوه بر توزیع 32 هزار عینک بین بیماران، به بیش از یک میلیون و 846 هزار و 354 نفر خدمات بهداشتی درمانی رایگان ارائه شده بود؛ همچنین 960 نفر به بیمارستان های استان و خارج از استان اعزام و 14 هزار و 364 عمل جراحی انجام شده است.
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۳۴۰


ارسال