سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
آشفته بازار افزایش کرایه تاکسی ها؛
رانندگان خودسر و مسئولان ساکت!/ محورهای مواصلاتی شهرستان دلگان فاقد اتوبوس بین شهری است
 
در حالی شهروندان دلگانی از افزایش خود سرانه نرخ تاکسی ها در محورهای مواصلاتی گلایه دارند که به گفته برخی از آنان مسئولین در قبال این افزایش نرخ کرایه هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.
به گزارش عصرهامون، در حالی هنوز دو ماه از ابتدای سال جاری نمی گذرد که افزایش خودسرانه نرخ تاکسی‌ها در محورهای مواصلاتی موجبات نارضایتی مردم را در برخی از نقاط استان پهناور سیستان وبلوچستان فراهم کرده است.
افزایش نرخ کرایه ها همواره گلایه و نارضایتی مردم را در پی داشته و بارها مشاهده شده که برخی از شهروندان به شدت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و بر سر افزایش کرایه به مشاجره با راننده می پردازند و این امر به نوبه خود، موجب بروز ناهنجاری اجتماعی در جامعه می شود.
در این راستا جمعی از شهروندان دلگانی با ابراز گلایه مندی از افزایش کرایه ها در محورهای مواصلاتی گفتند: متاسفانه کرایه محور دلگان به ایرانشهر به صورت خود سرانه بالا رفته است.
عبداللهی یکی از شهروندان دلگانی در این خصوص با اظهار گلایه از این افزایش خودسرانه کرایه ها در محور دلگان به ایرانشهر، افزود: متاسفانه کرایه محور دلگان به ایرانشهر به صورت خود سرانه بالا رفته است.
وی به خبرنگار دلگان پرس گفت: تا قبل از این کرایه این محور 135 کیلومتری 12 هزار تومان بوده است اکنون به سقف 15 هزار تومان رسیده است در حالی که بنزین هم همان نرخ قبلی را دارد.
عبداللهی با بیان اینکه این دومین باری است که کرایه مسافربرهای شخصی خودسرانه بالا می رود، اضافه کرد: متاسفانه مسئولین در قبال این افزایش نرخ کرایه هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.
وی با اشاره به اینکه اگر هم کیلومتری سنجیده بشود مبلغ کرایه پایین تر از 10 تومان می شود، افزود: مسیر زاهدان به زابل که تقریبا حدود 215 کیلومتر است، کرایه آن 12هزار تومان ولی مسیر ۱۳۵ کیلومتری دلگان به ایرانشهر ۱۵ هزار تومان شده است.
این شهروند دلگانی بیان کرد: در حالی که مسافربرهای شخصی در این محور جولان می دهند، که محور دلگان به ایرانشهر و دلگان به زاهدان فاقد اتوبوس بین شهری است.
عبداللهی خاطرنشان کرد: مسئولان باید نسبت به رفع این معضلات و مشکلات در شهرستان محروم دلگان اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۳۴۰


ارسال