چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در سیستان وبلوچستان
 
مسیرها و محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی روز قدس در استان پهناور سیستان وبلوچستان اعلام شد.
به گزارش عصرهامون، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس فردا در بیش از 50 نقطه استان پهناور سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
در همین راستا مسیرها و محدودیت های ترافیکی مختص این روز از طریق این پایگاه خبری منتشر شد.
 
اعلام مسیر ها و محدودیت های ترافیکی روز جهانی قدس در زاهدان
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار در زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان از ساعت 10:30صبح از میدان آزادی تا مصلی قدس این شهر برگزار خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان وبلوچستان محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی روز قدس را در شهر زاهدان اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون، علی نام درست در خصوص محدودیت های ترافیکی روز جهانی قدس در زاهدان اظهار کرد: محدودیت های ترافیکی این مراسم از بلوار شهید مطهری تقاطع لشکر به سمت میدان آزادی، میدان پاسداران به سمت تقاطع مطهری و پاسداران، تقاطع مطهری و پاسداران به سمت میدان آزادی، میدان امام علی (ع) به سمت میدان آزادی، میدان شهداء به سمت میدان آزادی، تقاطع مصطفی و طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع سعدی طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع رود طالقانی به سمت خیابان آزادی، خیابان امام تقاطع کفعمی به سمت خیابان آزادی، میدان کارگر به سمت خیابان آزادی و کلیه فرعی های منشعب به خیابان آزادی خواهد بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در ادامه از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی است، داشته باشند.
این مسئول بیان کرد: شهروندان از هرگونه پارک در محل های محدودیت خودداری کنند زیرا از ساعت 8صبح لغایت اتمام مراسم مسیرهای اعلام شده در محدودیت کامل می باشد.
لازم به ذکر است که در صورت هرگونه پارک، خودرو از شب قبل توسط خودروبر حمل و به محل امن جابه جا می شود.
 
مسیرهای راهپیمایی در نقاط مختلف سیستان
در شهرستان زابل ساعت 11 صبح از میدان انقلاب تا مصلی المهدی (عج)، زهک ساعت 11 از میدان قدس تا مصلی الغدیر، هیرمند ساعت 10 صبح از میدان امام علی (ع)تا آستان شهدای گمنام، نیمروز ساعت11 از میدان فرمانداری تا مصلی امام خامنه ای، هامون ساعت 11:30 از اداره آموزش و پرورش تا مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع)، شهرعلی اکبر ساعت 11:30 از آستان شهدای گمنام تا مسجد جامع، شهربنجار ساعت 11 از بخشداری تا مسجد جامع، بخش ️قرقری ساعت9صبح از خانه بهداشت تا مسجد حضرت سید الشهدا و بخش جزینک ساعت 9 صبح از بخشداری تا مسجد صاحب الزمان(عج) راهپیمایی روز قدس برگزار خواهد شد.
 
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در سه نقطه شهرستان دلگان  
راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در سه نقطه شهرستان دلگان برگزار می‌شود. مردم شریف شهرستان دلگان با حضور در راهپیمایی روز جهانی روز قدس بار دیگر ندای مظلومیت مردم فلسطین را سر می‌دهند.
راهپیمایی روز قدس در دلگان بعد از نماز جمعه با تجمع در مقابل مصلی امام علی (ع) این شهر آغاز و تا مقابل شهرداری به پایان می رسد.
همچنین راهپیمایی روز قدس در بخش جلگه چاه هاشم پس از نماز جمعه از مقابل مسجد جامع چهارده معصوم (ع) تا میدان امام حسین برگزار می شود.
راهپیمایی روز قدس ساعت ۸ صبح در دهستان هودیان دلگان برگزار خواهد شد.
 
محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در چابهار اعلام شد
رئیس پلیس راهور چابهار محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی خیابان امام خمینی (ره) روز قدس را اعلام کرد.
 سرهنگ مجید دهنو رئیس پلیس چابهار در رابطه با محدودیت‌های ترافیکی در مسیر‌های راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی چابهار در مسیر‌ خیابان امام خمینی (ره) راهپیمایی روز جهانی قدس حضور کامل خواهد داشت و در حال آماده باش کامل است.
وی با اشاره به شروع راهپیمایی از ساعت 11 روز جمعه افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت اولیه صبح جمعه اقدام به پاکسازی خودروهای پارک شده می‌کند و نباید هیچ وسیله نقلیه‌ای در این مسیر‌ پارک شود.
سرهنگ دهنو بیان کرد: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی چابهار در تمام طول مسیر‌های خیابان امام خمینی (ره) تا انتهای مسیر راهپیمایی حضور دارند تا مانند سال‌های گذشته شاهد یک راهپیمایی پر شکوه و منظم باشیم.
وی با بیان شروع راهپیمایی از بانک مرکزی تجارت خیابان امام خمینی (ره) تا میدان تاسوعای حسینی ادامه داد: تردد وسائل نقلیه به ویژه موتورسیکلت‌ها در طول مسیر راهپیمایی ممنوع است و ماموران راهنمایی و رانندگی با موتورسیکلت سوار‌انی که اقدام به تردد در این مسیر کنند برخورد خواهد کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چابهار خاطرنشان کرد: شهروندان حاشیه شهر تیس کوپان، کمب، رمین، عثمان آباد و نوک آباد برای حضور در راهپیمایی حتما از وسائل نقلیه عمومی در نظر گرفته شده توسط بخشدار مرکزی استفاده کنند، زیرا در مسیر راهپیمایی مکانی برای پارک خودروی شخصی در نظر گرفته نشده است.
 
اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در میرجاوه
راهپیمایی بزرگ روز قدس در شهرستان میرجاوه راس ساعت 9 صبح از خیابان امام خمینی(ره) مقابل ناحیه مقاومت سپاه میرجاوه آغاز و تا مدرسه سمیه این شهرستان ادامه دارد و محدودیت‌های تردد در معابر منتهی به خیابان امام خمینی ، میدان راه آهن،خیابان پاسداران، حیابان انقلاب و حیابان های منتهی به مدرسه دخترانه سمیه اعمال می شود.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۷۷۳


ارسال