سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
بیمارستان جدید شهرستان سراوان که یکی از مهم ترین نیاز های مردم این منطقه است پس از گذشت 9 سال هنوز به بهره برداری نرسیده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ سال 88 کلنگ احداث بیمارستان 218 تختخوابی ساروان با حضور جمعی از مسئولین کشوری استانی و شهرستانی به زمین زده شد، همچنان پس از گذشت 9 سال این بیمارستان هنوز افتتاح نشده است و تنها یک بیمارستان در سه شهرستان سراوان، مهرستان و سیب وسوران وجود دارد که این بیمارستان پاسخگوی نیاز مردم این منطقه نیست و مردم برای درمان به مرکز استان مراجعه می کنند.
 
در سفری که قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان که در 19 آذر سال 96 به این شهرستان داشت از افتتاح بیمارستان 218 تختخوابی این شهرستان تا پایان دولت یازدهم خبر داد، که این وعده دولتی ها باز هم نافرجام ماند.
 
رضا رضازاده پراپری رئیس شبکه بهداشت و درمان سابق سراوان در ویژه برنامه ماه آفتاب که در بهمن ماه سال گذشته در سراوان برگزار شد از افتتاح این بیمارستان در هفته دولت سال جاری خبر داده است.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدی شبکه بهداشت و درمان سراوان که در 13تیرماه سال جاری برگزار شد، گفت: بیمارستان جدید در حال احداث این شهرستان با بیش از 60 میلیارد تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی 90 درصدی یکی از ضرورت ها و نیاز های اساسی مردم این منطقه است.
 
به همین منظور قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت جهت بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی به شهرستان سراوان سفر کرد، وی با هیئت همراه، درویش نارویی فرماندار، ائمه جمعه و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی از بخش های مختلف بیمارستان رازی، بیمارستان جدید 218 تختخوابی در حال احداث و درمانگاه خیریه نور بازدید کرد.
 
انتهای پیام/م.ش
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۳۴
مرجع : شستون


ارسال