چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
در پی وزش طوفان شدید؛
خطوط تلفن ثابت و همراه دلگان قطع شد/ از سقوط چند تیربرق تا خسارت وارده به احشام و نخیلات+ تصاویر
 
طوفان شب گذشته شهرستان دلگان باعث خسارت به زیرساخت های برق و تلفن و همچنین خسارت به احشام و نخیلات بخشی از روستاهای این شهرستان شد.
به گزارش عصرهامون، وزش شدید طوفان و بارش رگباری باران در برخی روستاهای شهرستان دلگان از یک سو به احشام و نخیلات و از سوی دیگر به زیرساخت های برق و تلفن بخشی از روستاهای این شهرستان خسارت وارد کرد.
وزش طوفان شدید شب گذشته در این شهرستان و روستاهای اطراف آن موجب افتادن تیرهای برق در برخی از نقاط شد به گونه ای که برق برخی از روستاها تا 30 ساعت قطع شد.
در پی وزش شدید طوفان همچنین ارتباط تلفنی بخشی از روستاهای بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان هم قطع شد که این امر زمینه گلایه شهروندان را فراهم کرده است.
 
 
خسارت طوفان به زیرساخت های برق و تلفن
یکی ازا هالی چاه الوند در این خصوص به خبرنگار ما گفت: از عصر روز گذشته به دلیل افتادن تیرهای برق، برق روستای ما قطع شده است ، از مسئولان تقاضا داریم نسبت به وصل مجدد برق روستاهای این شهرستان اقدام کنند.
 
 

مسئولان اداره برق دلگان نسبت به رفع مشکل اهالی اقدام کنند
در همین راستا در خصوص قطع برق بخش هایی از روستای چاه الوند شهرستان دلگان دهیار این روستا اظهار کرد: طوفان روز گذشته موجب خسارت به زمین های کشاورزی این منطقه شده است.
وی گفت: بر اثر افتادن تیرهای برق، از شب گذشته برق روستای چاه الوند قطع شده که نبود برق موجب بروز مشکلات زیادی برای اهالی این روستا شده است.
 

دهیار روستای چاه الوند از مسئولان اداره برق دلگان خواستار رفع مشکل اهالی این منطقه شد.
 
خسارت طوفان به احشام و نخیلات
در پی وزش شدید طوفان و بارش رگباری باران در برخی روستاهای شهرستان دلگان به احشام و نخیلات مردم خسارت وارد شد.
بامری دهیار روستای حمید آباد دلگان در این خصوص بیان کرد: تاکنون 6 راس گوسفند کشته و محصول نخیلات کشاورزان نیز خراب شده است.
وی گفت: بر اثر سقوط چندین تیر برق در این منطقه برق چند روستا قطع شده است.
 

دهیار روستای حمید آباد دلگان در ادامه خاطر نشان کرد: شدت طوفان موجب سقوط درخت بر روی یک دستگاه خودرو و خسارت شدید به آن شده است.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۸۱


ارسال