جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
در قالب رزمایش بزرگ خدمت رسانی انجام شد؛
اجرای طرح یک کاسب_یک دانش آموز در زادگاه خورشید ایران/اهدای لوازم التحریر و البسه توسط کاسبین خیر به دانش آموزان سراوانی
 
با توجه به برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله، طرح یک کاسب_ یک دانش آموز در شهرستان سراوان آغاز شد.
به گزارش شستون، با توجه به برگزاری رزمایش سراسری اقتدار بسیج سپاهیان محمد رسول الله در سراسر کشور، طرح یک کاسب_ یک دانش آموز با توجه به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس با هدف خدمت رسانی بزرگ بسیجیان و اصناف به دانش آموزان مستعضف در شهرستان سراوان آغاز شد.

دانش آموزان بی بضاعت سراوانی تحت حمایت مستقیم بازاریان قرار گرفتند
یوسفی مسیول بسیج اصناف شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: طرح یک کاسب_ یک دانش آموزان از امروز پنجشنبه ۲۲ شهریور در شهرستان سراوان آغاز شد و تا ۲۰ مهر ادامه دارد.
وی افزود: در این طرح قرار است خیرین سطح شهرستان سراوان به دانش آموزان مستعضف و بی بضاعت نوشت افزار، البسه و کیف و کفش هدیه دهند.
مسئول بسیج اصناف شهرستان سراوان خاطر نشان کرد:  عمليات بزرگ خدمت رساني اصناف که امروز صبح با عنوان طرح "يك كاسب يك دانش آموز دراستان سیستان وبلوچستان و به ویژه شهرستان سراوان آغاز شده، در مرحله اول بیش از هزار دانش آموز محروم تحت حمايت مستقيم بازاريان قرار خواهند گرفت.

دست گیری نیازمندان هدف از شرکت در طرح یک کاسب_ یک دانش آموز
حسن طاهری یکی از فروشندگان لوازم التحریر در سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: با همکاری بسیج اصناف در قالب رزمایش بزرگ خدمت رسانی به مردم جامعه، در طرح یک کاسب_یک دانش آموز شرکت کرده است.
وی هدف خود از مشارکت در این طرح بزرگ خدمت رسانی بسیجیان در جامعه را دستگیری از نیازمندان و دانش آموزان کم برخوردار عنوان کرد تا دانش آموزان بی بضاعت که توان مالی برای خرید مایحتاج مدرسه برای ادامه تحصیل را ندارند، احساس سرخوردگی نداشته باشند.
این فروشنده لوازم التحریر سراوانی خاطر نشان کرد: در قالب طرح یک کاسب_ یک دانش آموز قرار شد تا در حد توان میان دانش آموزان کم برخوردار نوشت افزار و کیف توزیع شود.
 
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۵۷
مرجع : شستون


ارسال