پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
به دنبال شایعات اخیر؛
فروش کپسول گاز با قیمت 50 هزار تومان در سراوان تکذیب شد/ کمبود گاز در شهرستان وجود ندارد
 
به دنبال ایجاد شایعات در خصوص کمبود گاز و فروش کپسول گاز به قیمت 50 هزار تومان در شهرستان سراوان، این موضوع تکذیب شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛  در روز های اخیر شایعات متفاوتی از کمبود و یا گرانی شدن انواع کالاها از سوی دشمنان ایران اسلامی در شبکه های اجتماعی و فضایی مجازی در حال انتشار است.
 
در تازه ترین شایعات به وجود آمده در شهرستان سراوان فروش هر کپسول گاز به قیمت 50 هزار تومان در این شهرستان مرزی بوده است.

تکذیب فروش کپسول گاز با قیمت 50 هزار تومان در سراوان
در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان داشت، وی با بیان اینکه نظارت بر بازار از روزهای اخیر شدت یافته است، گفت: فروش کپسول گاز به قیمت ۵۰ هزار تومان در شهرستان صحت ندارد و این موضوع کذب است.
وی افزود: در روزهای اخیر مشکلاتی در حمل و توزیع کپسول گاز در شهرستان وجود داشته اما افزایش قیمت را نداشته ایم.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: دشمنان به دنبال ایجاد تشویش اذهان عمومی هستند تا از این طریق بهره برداری های خود را انجام دهد، لذا می طلبد مردم نسب به حربه های دشمن آگاهی داشته باشند و کالاها را در حد نیاز خریداری کنند.
مسئول شرکت نصر گاز شهرستان سراوان نیز در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در شهرستان سراوان کمبود گاز نداریم و بیشتر مشکل در خصوص حمل می باشد.

توزیع عادی کپسول گاز در حال انجام است
وی با اشاره به مشکلاتی که برای کامیون دارها در برخی از مناطق به وجود آورده اند، خاطر نشان کرد: توزیع کپسول های گاز میان شهروندان در حال انجام است که در عین حال نظارت بر توزیع نیز انجام می شود تا برخی ها از این موضوع با احتکار خانگی سوء استفاده نکنند.
الله داد سپاهی مسیول شرکت نصر گاز سراوان نیز گفت: هر کپسول در شرکت با قیمت ۶ هزار و ۳۰۰ و در خارج از شرکت ۶ هزار ۷۰۰ تومان به فروش می رسد و اینکه می گویند هر کپسول  با قیمت ۵۰ هزار تومان در سراوان به فروش می رسد کذب است.
سید حمید الله علوی مدیر عامل شرکت سراوان گاز شهرستان سراوان نیز افزود: هیچ گونه کمبود گاز در شهرستان نداریم و این شرکت برای حمل و توزیع گاز میان شهروندان مشکل ندارد.
 
وی خاطر نشان کرد: از روز گذشته نیز روند عادی بارگیری گاز از بندرعباس در حال انجام است و هیچ گونه مشکلی نیز وجود ندارد.
 
 
انتهای پیام/ الف.د
 
   
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۲۰


ارسال