سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان سراوان در خصوص انتشار خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر کمبود نان در این شهرستان گفت: کمبود نان در این شهرستان در حد یک شایعه بوده و مردم نباید به این گونه مطالب غیر واقعی توجهی داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، در سنوات اخیر شایعات بیشماری در فضای مجازی در مسائل مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره باز نشر شده که برخی از آنها که به حوزه سیستان و بلوچستان مربوطه بوده است.
در آخرین مرحله از این شایعات که برخی از کانالهای معاند نظام به آن پرداخته اند، موضوع به کمبود نان و جیره بندی آن در حوزه سراوان برمی گردد که در بررسی انجام شده نه تنها کمبود نان و جیره بندی آن در این شهرستان مرزی وجود ندارد بلکه به میزان قابل توجهی نان نیز در نانوایی ها وجود دارد که حتی متقاضیان، در صف نیز نمی ایستند.

رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان سراوان  در این زمینه گفته که در حال حاضر هیچ گونه کمبود نان در شهرستان وجود ندارد.
محمد نور ارباب در گفت و گو با خبرنگار ما افزوده که با توجه به اینکه بعضی از روستاییان نان خود را از شهر تهیه می کنند، شهرستان سراوان سهمیه بیشتری نسبت به سرانه مصوب، آرد دریافت می کند.
وی تاکید کرده که کمبود نان در شهرستان سراوان فقط در حد یک شایعه بوده و نباید مردم به این گونه مطالب غیر واقعی توجهی داشته باشند.

با توجه به دستاوردهای بسیار خوب کشور در زمینه های مختلف، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست به هر ترفندی در سنوات اخیر می زند، تا مردم را از دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نا امید کنند، اما هر بار تیر آنها به سنگ می خورد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۴۸


ارسال