دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
فرماندار خاش:
مشکلی در توزیع نان شهروندان خاشی وجود ندارد/ عده ای به دنبال شایعه پراکنی هستند
 
پس از انتشار خبرهایی مبنی بر تشکیل صف های طولانی در نانوایی های شهرستان خاش، فرماندار این منطقه گفت: عده ای به دنبال شایعه پراکنی هستند و شهروندان نباید نگرانی در تامین نان مصرفی داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز خبرهایی مبنی بر تشکیل صف های طولانی در نانوایی های شهرستان خاش پخش شد که در آن قید شده بود: با توجه به اینکه در مرزها سود خوبی در قبال فروش کالا و سوخت به دلالان می رسد، برخی از نانوایی های سودجو سوخت و آرد خود را به فروش می رسانند و به همین دلیل نانوایی ها را تعطیل کرده اند که در پی این اقدام با طولانی شدن صف برای دریافت نان مواجه شدیم.
در ادامه این مطالب آمده است که برخی از شهروندان هم شایعه کرده و خبر از قحطی نان داده اند که این موضوع سبب هراس در شهر شده است.
در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با یوسفی فرماندار خاش داشت، وی با بیان اینکه مشکلی در سطح شهر مبنی بر شلوغی صف های نانوایی وجود ندارد، گفت: خبرهای منتشر شده مبنی بر ایجاد صف های طولانی واقعیت نداشته و عده ای به دنبال شایعه پراکنی هستند.
وی با بیان اینکه دستگاه های نظارتی در این راستا مشغول به فعالیت و کنترل هستند، افزود: شهروندان نباید نگرانی در این خصوص داشته باشند زیرا مشکلی در حوزه نان شهرستان وجود ندارد و دستگاه های متولی مکلف هستند آرد را منظم توزیع و نان در اختیار مردم قرار دهند تا بهانه ای به دست عده ای سودجو و جریان ساز نیافتد.
فرماندار خاش از برخورد قانونی با خاطیان خبر داد و گفت: با متخلفان در این خصوص اعم از دستگاه اجرایی، خبازی یا اشخاصی که نیاز مردم را تامین نکنند برخورد قانونی انجام می شود.
به گفته مهدی اسماعیلی مدیر صنعت و معدن و تجارت خاش با ایسنا، بسیاری از صف های طولانی در این شهرستان با پیگیری های مستمر و شبانه روزی و تدابیر مسئولان برچیده شده و هم اینک صف دریافت گاز و سوخت در خاش وجود ندارد و صف نانوایی نیز با پیگیری های صورت گرفته به زودی حل می شود.
اسماعیلی در ادامه بیان کرده است که برخی از مالکان خبازی ها اعلام کرده که مشکل کمبود سوخت و عدم توان در تامین آرد دارند که با تلاش ها و پیگیری های فرماندار و مسئولان استانی و محلی امید می رود این مشکل هم حل شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۶۲۸


ارسال