جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
در برخی از کوچه پس کوچه های شهرستان سراوان مشاهده شده که مواد مخدر توسط برخی از افراد در حال فروش است که به پاتوق اصلی معتادین و کارتن خواب های معتاد در آمده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، با تاریک شدن هوا اگر در در معابر و بلوار های شهرستان سراوان گام بردارد شاهد حضور کارتن خواب های خواهید بود که در حال استعمال مواد مخدر هستند.
 
استعمال مواد مخدر در بلوار ورودی شهر موجب کریه شدن چهره شهر شده و فضای نامناسبی را به وجود آورده است.
این روزها افزایش روز افزون معتادین و کارتن خواب های معتاد در بلوار ورودی شهر و یکی از مناطق حاشیه شهر به دغدغه اصلی شهروندان و مسئولین تبدیل شده است که انتظار می رود هر چه سریعتر جهت حل این معضل تدابیر لازم و مناسب اندیشیده شود.
 
یکی از شهروندان سراوانی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در یکی از مناطق شهرستان سراوان منازلی وجود دارد به صورت آزاد در حال فروش مواد مخدر هستند و به مأمن اصلی معتادین تبدیل شده است.
وی افزود: شنیده می شود در مکان مورد نظر علاوه بر فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی نیز به فروش می رسد که‌مسئولین مربوطه باید چاره ای برای حل این مشکل و برای جلوگیری از گرفتار شدن جوانان و نوجوانان به منجلاب اعتیاد اندیشیده کنند.
 
این شهروند سراوانی ادامه داد: با وجود حضور معتادین کارتن خواب در بلوار ورودی شهر، گردشگران و مسافرینی که به این شهر سفر می کنند، یک چهره ای نامناسب را در ذهن خود تداعی می کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: از قدیم الایام سراوان به عنوان شهر فرهنگی در کشور شناخته می شد اما اکنون چه شده است که روز به روز شاهد افزایش معتادین کارتن خواب شده ایم؟
این شهروند سراوانی گفت: معتادین کارتن خواب در ملا عام اقدام به استعمال مواد مخدر می کنند و این محل، محل تردد دانش آموزان و دانشجویان زیادی است که امکان دارد دانش آموزان و دانشجویان برای تجربه هم که شده و یا کنجکاوی به مصرف مواد روی آورند.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۶۳۰


ارسال