دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
برخی از شهروندان سراوانی از عدم مدیریت صحیح توزیع سیلندر گاز مایع در شهرستان سراوان گلایمند هستند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، این روز ها با پایان یافتن صف های طویل بنزین، شاهد صف های دریافت توزیع سیلندر گاز در برخی از شرکت های توزیع گاز مایع در شهرستان هستیم.
برخی از شهروندان سراوانی از عدم مدیریت صحیح توزیع سیلندر گاز در شهرستان گلایمند هستند.
یکی از شهروندان سراوانی با بیان اینکه ساعت ها برای دریافت یک سیلندر گاز در صف ایستاده است، گفت: علیرغم اینکه مردم ساعت ها در صف دریافت ایستاده اند اما شاهد بارگیری برخی از خودرو ها هستیم که مشاهده می شود این خودرو ها پس از بارگیری به سمت مرز تردد می کنند.
وی افزود: افراد سود جو سهمیه و حق مردم این مرز و بوم را با توجه به نوسانات ارز به کشور پاکستان قاچاق می کنند که انتظار می رود مسئولین مربوطه جهت جلوگیری از توزیع فله ای به برخی از خودرو ها اقدامات لازم را انجام دهند.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در جلسه كارگروه مشترك فرعي كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز و هماهنگي سوخت شهرستان که چند روز گذشته برگزار شد، از جایگاه های توزیع گاز پرسی و نصر با توجه به دریافت سهمیه مناسب اما عدم مدیریت صحیح در توزیع گاز شهروندان و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان گلایمند بود و تأکید کرد: هر چه سریعتر مکانیزم توزیع فعلی را که موجبات هرج و مرج، سوءاستفاده و نارضایتی مردم را به همراه داشته است را تغییر داده و مشکلات شهروندان را در امر گازرسانی حل کنند در غیر اینصورت برخورد جدی خواهد شد.
 
وی افزود: تامین رفاه و خدمت به مردم وظیفه ماست بنابراین کمبود گاز و نارضایتی مردم پذیرفته نیست و اگر توزیع کنندگان گاز اقدام جدی در امر توزیع مناسب انجام ندهند دستگاه‌های نظارتی اقدام به تعریف سازوکار مناسب خواهند کرد.
 
فرماندار سراوان در ادامه سخنانش با بيان آمار بالاي خودروهاي سنگين در شهرستان و دریافت سوخت، کمبود و گران‌فروشی مصالح ساختمانی و کرایه مازاد را اجحاف در حق شهروندان دانست و از شهرداران خواست به پایش و نظارت جدی بر ماشین های سنگین اقدام کنند تا دستگاه‌های غیرفعال شناسايي و به شرکت نفت معرفی شوند تا از قاچاق سوخت نیز جلوگیری شود.
 
نارویی با بيان مشكلات سوخت گيري مردم سراوان و عدم کدینگ تا زمان رفع کدینگ، از شرکت نفت خواست تا با تدبیری مناسب و با تفکیک خودروها جهت دریافت سوخت از طریق کارت جایگاه اقدام کند. 
 
وی گفت: سهمیه نفت سفید کالابرگ 39 سریعتر دریافت و توزیع شود و همچنین به تامین نفت سفید آموزش و پرورش و دانشگاه ها را در اولویت کاری قرار داد تا مراکز آموزشی با مشکل نفت مواجه نشوند.
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۱۴


ارسال