يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی صف های طولانی توزیع گاز در شهرستان نیکشهر باعث نارضایتی شهروندان شده که مردم این منطقه چندین روز را در صف های شلوغ برای دریافت کپسول گاز مایع به سر می برند.
به گزارش عصرهامون، بیم نبودگاز و معطلی چندین روزه در صف های شلوغ و سوز سرمایی که تا استخوان مردم در برخی از نقاط شهری سیستان وبلوچستان نفوذ کرده و در این میان وعده توخالی مسئولان مبنی بر نبود مشکلی در این خصوص که باعث شده این سوز بیش از پیش بر تن مردم احساس شود تنها بخشی از مشکلات کمبود گاز در این خطه از کشور است که باعث شده برخی شهروندان در اکثر شهرستان های استان چندین روز در بی گازی به سر برند.
این مشکل در کلان شهر زاهدان هم به وضوح قابل رویت است و همچنان مردم پس از دو سال که از روشنایی مشعل گاز شهری می گذرد در پی یافتن ماشین های حمل سیلندر گاز و معطلی چندین ساعته در صف های شلوغ برای دریافت یک سیلندر11 کیلویی هستند.
 

 
با این تفاسیر اما در هفته اخیر شهروندان نیکشهری با ارسال تصاویر و کلیپ هایی به این پایگاه خبری از توزیع نامناسب سیلندر گاز در برخی محله ها ابراز گلایه کردند و خواستار رسیدگی به این اوضاع شدند.
به گفته این مخاطبان اکثر شهروندان نیکشهری حداقل 3 الی 4 روز است که در پی یافتن یک سیلندر گاز در صف معطل بوده و حتی صبحانه، ناهار و شام خود را هم در این صف ها میل می کنند.
 

لطیفی یکی از ساکنان در گفت وگو با عصرهامون اظهار کرد: چهار روز برای گرفتن چند عدد کپسول در صف منتظر هستیم که هنوز موفق به دریافت حتی یک سیلندر گاز نشده ایم. وی مشکل اصلی این حرج و مرج را ماشین های سایپا داخل شهری عنوان کرد که 100 سیلندر گاز را حمل کرده و به طور دلبخواهی با قیمت های 30 هزار تومان به فروش می رسانند.
 

 
به گفته یکی دیگر از شهروندان که 7 ساعت در صف معطل است، نظارتی در این خصوص وجود ندارد و مسئولان مربوطه در شهرستان هم پیگیر رفع مشکلات مردمی نیستند درصورتی که وظیفه اصلی مسئولان مربوطه گوش کردن به مشکلات مردم و رفع آن است.
با این تفاسیر اما می طلبد مسئولان در این فصل سرد سال که سرما میهمان خانه مردم است کمی همت گمارند و چاره ای اساسی برای رفع این معضل پیدا کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۵۳۶


ارسال