سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
چشم انتظاری هفت ساله برای اتمام یک پروژه در شهرستان هیرمند در حالی امان مردم را بریده که تاکنون هیچ گونه پاسخی از سوی مسئولان در خصوص رفع این مشکل به مردم داده نشده است.
به گزارش عصرهامون، در حالی لقب سرزمین پروژه های نیمه تمام برپیشانی استان پهناور سیستان وبلوچستان حک شده است که چشم انتظاری برای اتمام پروژه ها به ویژه جاده ها در این خطه از کشور پایانی ندارد و این وضعیت باعث گلایه و نارضایتی مردم استان برای تردد در مسیرهای مواصلاتی شده است.
"پهلوان" یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان هیرمند است که جاده اصلی آن همچنان پس از هفت سال چشم انتظاری و پس از اینکه پیمانکار برای ساخت جاده اقدام کرد به حال خود رها شده است.
در همین راستا جمعی از ساکنان روستای پهلوان با ارسال پیامی به این پایگاه خبری از کم توجهی مسئولان به اتمام پروژه جاده خاکی روستا گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این وعده مسئولان شدند.
 

به گفته اهالی روستا، با گذشت هفت سال چشم انتظاری هیچگونه اقدام موثری در تکمیل آسفالت این جاده و زیرساخت های آن انجام نشده و تردد اهالی با مشکلات زیادی مواجه شده؛ این در حالی است که مردم روستا به طور جدی خواستار رسیدگی به وضعیت بد این جاده بوده و بارها با مسئولان مختلف استانی و محلی از بخشدار گرفته تا مدیران راه و شهرسازی و فرمانداری از حرکت کُند لاک پشت گونه این پروژه گلایه کرده و تاکنون هیچ گونه پاسخی دریافت نکرده اند.
عدم آسفالت این جاده اگر چه تردد برای اهالی را دشوار کرده اما خرابی جلوبندی ماشین ها دیگر معضل این ساکنان است که در ماه هزینه های هنگفتی را به خاطر خاکی و ناهموار بودن جاده متحمل می شوند.
شایان ذکر است که راه های ارتباطی از کلیدی ترین زیرساخت های اساسی در هر شهر و روستا است که علاوه بر فراهم آوردن انواع امکانات و دسترسی ها موجب رفاه بیشتر مردم و به تبع آن توسعه و پیشرفت در جوامع اجتماعی مختلف می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۸۵۶


ارسال