سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴
عصرهامون گزارش می دهد؛
تحصیل دانش آموزان در مدرسه ای بدون انشعاب آب، برق و دیوارکشی!
 
دانش آموزان مدرسه علی ابن ابیطالب در روستای گوربند زاهدان از امکانات اولیه در محل تحصیل خود بی بهره هستند.
به گزارش عصرهامون، روز گذشته تعدادی از خانواده های ساکن در روستای گوربند شهرستان زاهدان در پی تماسی با این پایگاه خبری از مشکلات موجود در مدرسه علی ابن ابی طالب(ع) این منطقه گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.
به گفته اهالی، این مدرسه به صورت مختلط دایر است و از هرگونه امکاناتی نظیر انشعاب آب و برق جداگانه، حصارکشی، امکانات رفاهی و آموزشی بی بهره مانده است به گونه ای که دانش آموزان در این مکان احساس امنیت نکرده و در شرایط سختی به تحصیل می پردازند.
در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با علی مرادی، رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان داشت، وی ضمن قدردانی از این پایگاه خبری مبنی بر اطلاع رسانی مشکلات مدارس به اداره کل اظهار کرد: در بررسی انجام شده در خصوص برطرف کردن نواقص مدرسه نامبرده یک انشعاب آب و برق از مدرسه ای که در نزدیکی این مکان است برای رفع احتیاجات داراست اما کنتور برق یا انشعاب آبی به صورت جداگانه ندارد.
وی در خصوص نداشتن دیوار و حصار مدرسه نیز گفت: با بررسی های انجام شده در خصوص کمبودهای این مکان آموزشی پیگیری های لازم جهت رفع مشکلات موجود انجام خواهد شد.
پیگیری عصرهامون در خصوص رفع مشکلات موجود برای رسیدن به نتیجه لازم، ادامه دارد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۰۲۸


ارسال
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ ۱۱:۳۹
سلام از این مدارس زیاده برادر اگه کسی باشه پاسخگو باشه بعد هر اتفاقی بیفتهمدیر مقصر میشه مدارسی داریم که بیش از یک دهه از تاریخ تاسیس شون میگذره ولی هنوز فضای مستقلی ندارند و بار یه مدرسه دبگه هستند